škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabişimin yeni cicisi nasıl olmuş

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Toygun_ank

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam teybin üstündeki çıta teypdemi var yoksa siz mi emin ettiniz ? Bende ufak teypden taktım ama üst kısımda çıta olmadığı için hoş durmuyor

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygun_ank;487140
Hocam teybin üstündeki çıta teypdemi var yoksa siz mi emin ettiniz ? Bende ufak teypden taktım ama üst kısımda çıta olmadığı için hoş durmuyor

Çıtayı kendim temin ettim. Aslında çıta değil o sonradan farklı bir küçük Teyp takmak isteyenler için bi çerçeve. Ben kenarlarını kestim sadece üst kısmını kullandım içerenköyde yılmaz elektronikten temin ettim 35 lira gibi bi Ücret ödemiştim. Fabia 1 için istediğiniz zaman ellerinde olmasa bile hemen getirtiyorlar. Saygılar.

Çevrimdışı Toygun_ank

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sinankalkan;487143
Çıtayı kendim temin ettim. Aslında çıta değil o sonradan farklı bir küçük Teyp takmak isteyenler için bi çerçeve. Ben kenarlarını kestim sadece üst kısmını kullandım içerenköyde yılmaz elektronikten temin ettim 35 lira gibi bi Ücret ödemiştim. Fabia 1 için istediğiniz zaman ellerinde olmasa bile hemen getirtiyorlar. Saygılar.

Anladım hocam çok iyi durmuş güle güle kullanın :gut:

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: alperen;487171
Hayırlı olsun. Mavi ekran değil mi?

doğrudur ekran aydınlatması mavi

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok güzel olmuş hocam .. aletin ses çıkış değerleri nasıl? baslar tizler yerinde mi ?

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: laswidow;487429
Çok güzel olmuş hocam .. aletin ses çıkış değerleri nasıl? baslar tizler yerinde mi ?

saolun. ses çıkışı oldukça tatmin edici özellikle bass vuran müziklerde oturduğunuz koltuk bile titriyor aracın kolonları orjinal olmasına rağmen. Radyosu mükemmel avm lerin alt kattaki kapalı otoparklarında bile parazit yapmadan net çekiyor gerisini siz düşünün. Tek sıkıntı çamlıcaya vericilere yaklaştığım zaman radyodan eser yok onu da anlamış değilim :p

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
VW nin hangi modelinde varmış ki bu? şu anki UP, polo, golf, jetta, passat, touran, tuareg, tıguanda yok mesela...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;487460
VW nin hangi modelinde varmış ki bu? şu anki UP, polo, golf, jetta, passat, touran, tuareg, tıguanda yok mesela...

yurt dışında üretilen boralarda olduğunu duymuştum

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bunlar belki sorunuza daha iyi cvp olabilir. SAYGILAR

« Son Düzenleme: 01 Aralık 2014, 13:32:14 Gönderen: sinankalkan »

Çevrimdışı chemistanbul

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çamlıca vericilerin orada karışmayan radyo ben görmedim zaten. sinyal çok olunca kafayı yiyor

Çevrimdışı laswidow

• YMÇ.P. Pilot
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Biraz araştırdım da TR de satan yok . Bunun muadili neler var ki . Yada ben direkt double din falan bakayım bari...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende bir anda navili zannettimdi.hayırlı olsun fiyat makul.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı sinankalkan

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: laswidow;487625
Biraz araştırdım da TR de satan yok . Bunun muadili neler var ki . Yada ben direkt double din falan bakayım bari...

Önceki sattığımız fabıaya bahsettiğiniz double dın taktırdık navigasyon tv bluetooth mp3 dvd vcd geri görüş kamera bağlantısı aklınıza ne gelirse vardı park sensör mesafe bağlantısına kadar. Ama şu bir gerçek ki benim bu bahsettiğim kendi aracıma taktırdığım üründeki gibi ne ses kalitesi vardı ne de radyosu doğru düzgün çekiyordu. Hiç memnun kalmadık o şekilde bir cihaz taktıracaksanız da bin lirayı gözden çıkarın derim. Saygılar.