škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Akü

sama · 34 · 13428

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Picasso

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sama;461929
İşte benim  sorunum daha doğrusu üşengeçliğimin karşılığı da bu ya. Şoför kapısının kilidi yani göbeği bozuk boşa dönüyor.
@sama,
Göbek kolay kolay bozulmaz, boşa dönüyorsa o konu ettiğim kol kilit göbeği tarafından yerinden çıkmıştır. Bunu anlamakta kolay Tornavidayı (Ağzı 2,5-3 mm) anahtar deliğine 1-2 mm sokun ve zorlamadan çevirmeye kalkın, çevriliyorsa göbek arızalı, çevrilmiyorsa göbek sağlam, sorun koldadır.

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın teybinin veya iç lambasının soketlerini çıkarıp tamir edip geri taksak merkezi kilit kendini sıfırlar mı ?

Çevrimdışı sama

• Meraklı ST Üyesi
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sorunu şimdilik hallettik gibi.  En son cam indirilmişti. Arabanın camları arasına tornavida sıkıştırdık kapıyı kilitlemeden  bekledik. Daha sonra ilk önce anahtar kodlaması yaptırdım belki merk. kilit çalışır diye çalıştı. Sonra camcıya gidip camı yaptırdım ve kapı göbeğini yaptırdım. Bundan sonra camı indirmek zorunda kalmayacağım. 1 gün oldu denedim merkezi kilitte sorun yok. Fakat bu arada sorun nerede hala belli  değil. Tek sorunum kaldı oda bagaj kilidi. Onu nasıl yaparız bilmiyorum.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
konfor ünitesi arızası olabilir mi