škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arkadaşlar bu araba için fikirlerinize ihtiyacım var çok acil!!!

dehan · 34 · 7521

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mstyy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
peki istediğin fiyatı öm olarak gönderirmisin km ve tam bilg ile lütfen. yakın zamn içerisinde evlenicem o yüzden gelin arabasınn kendi aracım olmsın istoum

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mstyy;445882
peki istediğin fiyatı öm olarak gönderirmisin km ve tam bilg ile lütfen. yakın zamn içerisinde evlenicem o yüzden gelin arabasınn kendi aracım olmsın istoum

diğer arkadaşla birlikte size özelden arabamın özellikleri ve aşağı yukarı düşündüğüm fiyatı yolluyorum

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Linkteki araba çok pahalı model yılı baz alınarak. En fazla 18 bilemedin 18.500. Birde sanki araba biraz hırpalanmış gibi:hmm:

Çevrimdışı dehan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Burak bey özel mesajınızı bekliyorum. Araba hakkındaki bilgileri ve istediğiniz fiyatı yazarsanız sevinirim.
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2013, 17:03:58 Gönderen: dehan »

Çevrimdışı dehan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bir de o ilk yolladığım başlık kısmındaki link kaldırılmış. demek ki adam satmış o fiyata

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Temiz gibi geldi bana. Ama bir hasar durumuna bakmak lazım. Değişen, meğişen boyalılar bakmak lazım. Birde direksiyon fazla aşınmış gibi acaba resimden mi? Pazarlıkla birazdaha indirseniz makul gibi

Çevrimdışı dehan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
adam son fiyatım bu diyor alperen bey ve evet direksiyon aşınmış bayağı. sağ arka çamurluğkta bir karış boya ve sağ arka kapıda marşpiyele yakın kısımda yine bir avuç kadar boya var diyor. Bir de bu modellerde yağ yakma olayı var dedi. her 10 bin km de 1 litre kadar eksiltiyor dedi
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2013, 17:14:32 Gönderen: dehan »

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Motor kodu BBZ veya AUB olması lazımdı. Eğer motor kodları aynıysa, bunlarda öyle. Yağ yakma problemleri var. Yinede bir expertize sokmanız iyi olur. Motor durumunu fln kontrol ettirin. Eğer motor iyiyse :ok:

Çevrimdışı dehan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehan;445889
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-ogretmenden-2004-lpg-li-piril-piril-skoda-fabia-1.4-16-v-101-bg-137801227/detay

bir de şu linke bakar mısınız adam 18.500 diyor enson ne diyorsunuz?

Farları kötü durumda bu size kafadan 500 tl masraf demek biraz daha pazarlık yaparsanız düşünülebilir.

Çevrimdışı dehan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;445901
Farları kötü durumda bu size kafadan 500 tl masraf demek biraz daha pazarlık yaparsanız düşünülebilir.

mesela ne kadara düşmesini istemeliyim Kadir Bey? katkınız için teşekkürler bu arada.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehan;445906
mesela ne kadara düşmesini istemeliyim Kadir Bey? katkınız için teşekkürler bu arada.

Aracın ağır bakımıda yıl olarak yaklaşmış bunların hepsini hesaba katmanız lazım ben olsam 18 den fazla vermezdim kafadan sizin ağır bakım dahil 1000 tl ye yakın masrafınız olacaktır :)

Çevrimdışı mstyy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aslında lpg nin 20 ay garantisi olması büyük avantaj bence demekki yeni takıldı. 18.250 ye falan düşse belki alınabilir.