škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arkadaşlar bu araba için fikirlerinize ihtiyacım var çok acil!!!

dehan · 34 · 7521

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı dehan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
çok mu pahalı irfan bey?  yazılan özellikler bu parayı etmez mi gerçekten, çok karıştı kafam

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dehan;445802
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-acil-temiz-fabia-fiyati-dusurdum-138759829/detay

19 900' anlaştık gibi ne düşünüyorsunuz arkadaşlar

benm bi önerim var ilgilernmsnz?? bu arac bu paray göre boş bi arac bnce modele bakmayın

Çevrimdışı mstyy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
aşşırı pahalı maximum 18 arkadaşım. 19.900 ne ya 100 liramı indirdi çok komik :)

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
benim anlamadığım sahibinden sitesindeki choice lere millet 20000 tl den aaşağı istemiyor. bende yakın zamanda otomatiğe geçeceğim için satmayı düşünüyorum, benim kazasız boyasız choice e ne istesem acaba :D ama tabi bu iş arz talep ilişkisi, onun için millete de bişey denmez...

Çevrimdışı dehan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı mstyy

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;445817
benim anlamadığım sahibinden sitesindeki choice lere millet 20000 tl den aaşağı istemiyor. bende yakın zamanda otomatiğe geçeceğim için satmayı düşünüyorum, benim kazasız boyasız choice e ne istesem acaba :D ama tabi bu iş arz talep ilişkisi, onun için millete de bişey denmez...

sende o arkadaş gibi fiyatı abartmazsan alabilirim senden :)

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mstyy;445873
sende o arkadaş gibi fiyatı abartmazsan alabilirim senden :)

hele bi uzatıver elini sen ne veriyon bakalım :D :lklk:

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar şaka biryana piyasada 19-22 bin tl arası temiz otomatik vites bulamıyorum. 10 gündür tüm araba sitelerini dolaştım daha tık yok... millet çakal olmuş... arabayı expertize sokuyoruz, araba 80000 de, ama birde ne göreyim en son bakıma 90000 de girmiş. ne yaparsınız??? haftasonu iş icabı konya da olacağım, konyada da 2 tane polo buldum, bakalım onlar nasıl çıkacak. arkadaşlar sizlerde varsa temiz otomatik polo-yaris falan, bende onlara talibim...

Arabama o ilandaki arkadaş kadar bi fiyat çekmem ama ucuza da vermem arkadaşlar ona göre pazarlık atalım :)