škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia mı punto mu ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabia919;440306
ya sizinle bi buluşalmm ya ben benznde Trabznda sehr içi 25 30 krş arası yakıyorum yaa geçen 100 tllk benznle gümüşhane köse üstnde kelkte kelkttn bi köye aynı benzle Trabzna geldm Tanjatta lamba yandı BABAM ŞAHİTTİR olaya... bem aracımda TÜP YOK...... siz nasıl kullanıysnz ya da pompanza yakıt sensörünnüzü değiştirn bnce..

evet muhtemelen ya baskı balata ya yakıt sensörü problemli . ama nerden baksan bu ikisi en ucuz 1000 liraya malolur. zaten aldım alalı masraf masraf  gına geldi artık. siz skoda parçalarını nereden temin ediyorsunuz. akademiye alt takım için gittim resmen kan içiyorlar bir bobin 100 lira arka balatalar 100 lira eline geçirdiklerini öpüyorlar resmen..

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;440307
Pardon ama hocam falan derken... Tanışıyoruz galiba... Benim hangi araca bileceğime bırakın ben karar vereyim, bu yorumu yapmak size kalmamış...

Zaten yazdığınızı anlamakta zorluk çekiyorum ama anladığım kadarı ile ayrı ülkelerde yaşadığımız kesin.... Eğer İstanbul a gelirseniz çoğu taksilerin hangi marka olduğuna bir bakın bir esnaf kendine sürekli sorun çıkaran bir arabayı markası ne olursa olsun bir daha almaz...

Lütfen daha da uzatmayın ve bana cevap yazmayın sizin fikrinize saygı duyarım siz de benim fikrime saygı duyun,  dediğim gibi siz Fiat almazsınız ben alırım herkes keyfine bakar...

DAHA AZ KAZIKLANIYORUZ! die bi ibare var gecen yorumunzda bende buna cvp olarak dedm ki madem ole Satın Fiat kıullanın  hocam derkntanşmşlk olayı değil yaşın büyük oldugu için ole hitap ettim...Cekinmem cvp yazarken tartışırken.. bu seklde hoş değilbana cvp yazmyın falan erzurum gibi yerde rampalrın oldugu yerde Trabznda geln bakalm Taksilcler ne kullanıyor? ole istanbl falan hkaye ordakler satn araba önemsemyr. buda bnm görüüşüm olay gierek Fiat Skoda oalyına döncek size iyiakşamlar.

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: biHEmta;440364
evet muhtemelen ya baskı balata ya yakıt sensörü problemli . ama nerden baksan bu ikisi en ucuz 1000 liraya malolur. zaten aldım alalı masraf masraf  gına geldi artık. siz skoda parçalarını nereden temin ediyorsunuz. akademiye alt takım için gittim resmen kan içiyorlar bir bobin 100 lira arka balatalar 100 lira eline geçirdiklerini öpüyorlar resmen..

Hocam sen geldiğinde Trabzona bana ulaş anlaşılan biraz size sarmışlar. ben size  elimden geldiğince yardımcı olmaya calışırım fiyat alırız 2 3 yerden... siz ulaşın bana geldiğnz de