škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III Genel Soru Cevap

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fabian;650145
Arkadaşlar son zamanlarda motoru ilk çalıştırmada benzin kokusu geliyor. Egzozdan geliyor koku ve roliantideki yakıt tüketimi 15-20 saniye boyunca 2,3 litre/h oluyor, sonra 0,6 l/h'ye düşüyor. İlk çalıştırmadan 2,4'lük tüketim normal midir? Önceden nasıldı hatırlayamıyorum. Benzin kokusu çiğ yakıt atımından sanırım, bu bir sorun mudur?

1,2 tsi.

Benim araçta da durum aynı hatta bazen ilk çalıştırmada nerdeyse 1 dk 1100 devirlerde çalışıyor sonra 700 lere iniyor

Çevrimdışı Musti565

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de ayni

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Onur2645

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, 2015 fabia 1.0 aracımın jant kapağının birisi yok. Bu şekilde elinde olan varsa yazabilirmi? Teşekkürler

Çevrimdışı varol59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2019 Fabia Combi 1.0 Style aracımda acaba yağmur sensörü var mı. Arabanın özelliklerini tam olarak daha çözemedim kusura bakmayın

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: varol59;651606
2019 Fabia Combi 1.0 Style aracımda acaba yağmur sensörü var mı. Arabanın özelliklerini tam olarak daha çözemedim kusura bakmayın

hocam yeni kasalarda durum değişmemiştir diye düşünüyorum. yağmur sensörü yok bizim araçlarda ancak sonradan ekletilebiliyor. silecek kolunda gördüğünüz "damla" ikonları manuel fasıla ayarı gibi. normale göre daha hızlı ya da daha yavaş çalıştırabiliyorsunuz.

Çevrimdışı varol59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Anladım hocam çok teşekkür ederim. Damla ayarı hangisinde durmalı peki kullanışlılık açısından. Hmm bir de aklıma gelmişken yan aynalar katlanıyor mu

Çevrimdışı varol59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda Yüncüler ilgisiz bir bayi ve müşteri memnuniyeti anlayışı kocaman bir sıfır

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam damla ayarını yağmurun şiddetine göre ayarlamanız gerekiyor. az yağış varsa küçük damla, çok yağış varsa büyük damla şeklinde. 1-3-5-7 saniye (sayıları sallıyorum) gibi bir düzeni var.

yan aynalar elle katlanıyor. biraz sert itmek gerekebiliyor. [MENTION=18646]varol59[/MENTION]

Çevrimdışı varol59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ooo iyi oldu işte bu ayna katlama işini öğrenmem çok teşekkürler hocam

Çevrimdışı varol59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Mytonn

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar, usb girişine çoklayıcı takarak hem telefonu hem de araç kamerasını bağlasak çalışır mı? Çakmak girişi kontak kapandıktan sonra da aktif kaldığı için çakmaktan kullanmak istemiyorum..

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mytonn;651722
Merhabalar, usb girişine çoklayıcı takarak hem telefonu hem de araç kamerasını bağlasak çalışır mı? Çakmak girişi kontak kapandıktan sonra da aktif kaldığı için çakmaktan kullanmak istemiyorum..

Bugün deneyeceğim :D

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çakmaklığa takılacak 12-5Volt a çeviren adaptörün çıkışın akımına bağlı. Kaç mA akım verdiğine bakın. Eğer düşükse her ikisi de düzgün çalışmayabilir. Onun yerine [mention=13655]Kerem (miyop)[/mention] beyin yaptığı gibi 12 Volt u 5 Volt a çeviren DC-DC çevirici ile daha verimli ve sorunsuz sonuç alınabilir.

Çevrimdışı octa

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Mytonn;651722

Evde kullandığımız adaptörler ile araçtaki USB’nin güç çıkışı aynı değil. Çoklayıcı taktığınızda, güç yetmeyeceği için ya telefon şarj olmayacak ya da kamera düzgün çalışmayacaktır. Telefon da şarj oluyor gibi görünüp şarj yiyebilir.

Çevrimdışı varol59

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2019 model Fabia Combi aracım için bagaj havuzu bulamıyorum arkadaşlar, serviste yok diyorlar, nerden bulabilirim, bulan var mı ? lütfen yardımmmm :)

Fabia Combi için hız sabitleyici yaptırmak istiyorum ne dersiniz arkadaşlar, hangi serviste var ?