škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba rolantide titriyor.problem nedir?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zurna1788

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese merhaba.araba benzindede tüptede biraz titriyor.klimayı açınca daha çok titriyor.2 ay önce boğazı temizletip adaptasyon yaptırmıştım.dün tüpçüye gittim.enjektörleri değiştirdi denedi.sorun değişmedi.beyni zaten dün değiştirdim.ondanda değilmiş.sübop ayarı yaparsan düzelebileceğini söyledi.çok fazla sıkılmış olabileceğini dolayısıyla enjektörlerin gaz hava karışımını düzgün alamadığını söyledi... doğruluk payı varmıdır.yoksa başka ne gibi problemlerden çıkabilir.şimdiden tşkler...

Çevrimdışı TOOWYLDE

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı zurna1788

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
lpg filtresini dün değiştirdim.değişen birşey olmadı.stajdan fırsat bulup subap ayarına götürmem lazım.ordan sonrada lpg ye ayar çektirecem... inş. düzelir.

Çevrimdışı edoras

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende de aynı sorunlar var hem benzinde hem gazda tekliyor ve stop ediyor boğaz kelebeğinden diye umut ediyorum bugün servise bıraktım akşam alacağım bakalım düzelecekmi...

Çevrimdışı EMİR_EFE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşım bende de aynı sorun vardı rolentideyken araba resmen zıplıcak gibiydi. Rolenti gösterge saatide titriyorsa eğer araban hararetten conta yakmış olabilme ihtimali üzerindede durulması gerekir. benim conta yanıkmış titreme falan kalmadı.

Çevrimdışı muazzem45

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
sorun bujilerde bosch lpg bujisi takıtıktan 1-2 gün sonra sorun çözülür