škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

9 Led Park Ampulü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Yav geç bu bizim dipçiksiz yere uymaz :hih:

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ero__;68103
Arazi diyorsun bak dikkatini çekerim. Arazi dedin miydi dağ bayır gelir akla.:haha::++:

Bilmem torku anlatmama gerek var mı?

Bu arada genel kültür maabında...

Tek led 5 watt...:rock1::ok:

Al benden de 10 wat abi harika şu power ledler ama 10 watlıkların tanesi 10 dolar civarında :rock1:

http://www.youtube.com/watch?v=BkUGNtYKasU

Çevrimdışı *Cupra_R*

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Toplu alımlarda bişey yapamam arkadaşlar malesef uygun fiyata satıyorum inanın

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ledli ampuller normalden daha az elektirik çektiği için uyarı sistemi olan arabalar yokmuş gibi görüyor ve arıza lambası yakıyor. keske laguna da öyle bir sorun olmasa da bende alsam

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Valla neresine LED döşediysem arıza lambası yakmadı veran ama stoplara ne zaman ki LED taktım o zaman yaktı :D

Çevrimdışı AhmetH

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bunların  mavisini kırmızısını takarlarken  ben hususi bayazını takmıştım ..

sonra  baktım  cemil  cümle  beyazlamış  çıkardım.

hayırlı satışlar,

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;68643
Valla neresine LED döşediysem arıza lambası yakmadı veran ama stoplara ne zaman ki LED taktım o zaman yaktı :D

Arıza lambasını arıza için mi yaktı yoksa karrrdeşim 2 stop ampülünde patlah alooooo demek için mi yaktı? :rock1::haha:

Bence cevap 2. seçenek. Hatta 3. stobun da sürekli yanmaya başlamıştır şimdi senin ;)

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ledlerin w değerleri daha düşük olduğu için arıza gösteren araçlar onu patla gibi görüp arıza lambasını yakıyor.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: ero__;68650
Arıza lambasını arıza için mi yaktı yoksa karrrdeşim 2 stop ampülünde patlah alooooo demek için mi yaktı? :rock1::haha:

Bence cevap 2. seçenek. Hatta 3. stobun da sürekli yanmaya başlamıştır şimdi senin ;)

Yıııooo, ampulü beğenmedi. Eskisini taktım düzeldi. Takılı makılı kalma yok.

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eskisini dediğin flamanlı ampul gardaşım. Flaman nedir direnç. Araç o bölgedeki direnç değerini okuyor ona göre karar veriyor. Diyorum ki ben de led taktığın için direnç falan yalan olunca araç du bi lamba yakam diyor :) :++:

Sen ledleri stoplarına taktıktan sonra bir hat çekip stop içine ya da arkasına uygun bir yere asbeste sarıp (etrafını eritmesin diye) stop ampulu takaydın lamba neyim yanmazdı ;)

Çevrimdışı *Cupra_R*

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar, ampul dibindeki + ve - kutuplarına 5 ohm 25 watt lık seramik direnç i aynı şekilde bir ucu + ya bir ucuda - ye gelecek şekilde bağlarsanız arıza ışığınız yanmaz sorunsuz kullanabilirsiniz... bu dirençleride elektronikcilerden temin edebilirsiniz, ısınmayı önlmek için ise ben kendi aracımda içerden saca yapıştırdım...

Çevrimdışı ero__

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı AydinM3

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı *Cupra_R*

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
telefon numaram 0533 777 03 94 siteye giremediğim zamanlarda ulaşabilirsiniz arkadaşlar...