škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

süperb active 1.6tdı yeni aldım

chook · 62 · 18345

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Powolper;352649
Sizi üzmek istemem ama ben 2010 Aralıkta 2011 Model Beyaz 1.6 TDI Elegance Superb Bolero,Krom Egzoz,Koltuk Isıtma 60.000 TL ye almıştım :)

Hocam 1.5 sene  geçmiş üzerinden. Ben 1 sene önce 67.750' ye almıştım sizinkinin aynısını. Ama şimdi arkadaşın aldığı fiyat, ekstra opsiyonsuzun fiyatının 1000 tl altı. çok iyi almış.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet arkadaşlar bu araçlar euro üzerinden satışları yapıldığı için 2010  yılında euro 1,8-1,9 lardaydı, şimdi ise 2,3 -2,4 çivarlarında olduğu  için farkın normal olduğunu düşünüyorum sadece ben güncel piyasada  fiyatı normal mi diye merak ettim tabi ben bide kredi aldım
24 aya 24000 tl kredi olması ayrı bir güzellik çünkü aracın üzerine bir  de kredi faizi ödememiş olunuyor beni en çok cezbeden yönü de bu oldu

ilginizden dolayıda yinede teşekkürler.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar birde ESP soracağım ben daha önce bu kadar özelliki bir araba kullanmadım

aktive de ABS + MSR + ASR + EDS var ESP yokmuş bu çok önemli bir şey mi acaba

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Powolper;352649
Sizi üzmek istemem ama ben 2010 Aralıkta 2011 Model Beyaz 1.6 TDI Elegance Superb Bolero,Krom Egzoz,Koltuk Isıtma 60.000 TL ye almıştım :)

Ama şunuda belirteyim verdiğiniz parayı kuruşuna kadar hak eden bir araba. İyi günlerde kazasız belasız kullanın.
verdiğiniz fiyata artık focus sınıfı araçları satıyorlar. o rakama bayiye bile gelmiyor şimdi.

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşım hayırlı olsun. çok güzel araç. fiyatıda bence çok uygun olmuş. arkadaşım kayseri bayisinden 58.000 tl ye söylediğiniz donanımlar olmadan aldı. siz karlısınız. güle güle binin aracınıza.en az 5 yıl binersiniz.

Çevrimdışı baba63

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.medyaurfa.com
Uzun vadede kullanırsınız. SuperB'nin bir önceki kasası bile hala güzel duruyor gözüküyor. Hayırlı olsun.

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı acapunco

• Superbaby
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlı olsun...

Bir arkadaş üzmek istemem demiş ama son 1 sene de 1.6 tdı superb fiyatı 10000 tl arttı. benim 2 ay önce 73500 e aldığım araç, bir sene önce 64000 lira idi.
« Son Düzenleme: 12 Mayıs 2012, 14:42:26 Gönderen: acapunco »

Çevrimdışı WebKings

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
süperb 2.0 tdi nin ülkemize ilk geldiğinde fiyatını hatırlayan varmı :)

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
yanılmıyorsam 2.0 140 bg ambition modeli 70000tl idi. elegance da 75000 olsun. şimdi 110 000 tl. şimdi bu aracı alan 2 kere ağlasın o zaman. böyle bir mantık yok. kur ile alakalı olarak hiç bir ürün yerinde durmaz kura da kimse dayanamaz.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chook;352665
Arkadaşlar birde ESP soracağım ben daha önce bu kadar özelliki bir araba kullanmadım

aktive de ABS + MSR + ASR + EDS var ESP yokmuş bu çok önemli bir şey mi acaba

ESP bu özelliklerin hepsini sürücüye bırakmadan kendi kontrol eden mekanizmadır. bu şekilde daha çabuk müdahale edip yol tutuşu en iyi şekilde sağlar.
sana bir tek gaz, fren, debriyaj kalır.:)

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle