škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Güzel Görünen Kalitede Gözden Kaç(ırıl)an Basit Malzemeler...

Erdem · 55 · 13324

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Farkı varmı dokunmatik ekran+6 lı cd changer+telefonu bağlama dışında?

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun :( İlginç,sinir bozucu.
-------------------------------------------------

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Skoda Buğra;345976
Farkı varmı dokunmatik ekran+6 lı cd changer+telefonu bağlama dışında?
yetmez mi? bence değer. ama parada sizin.:ok:

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tayozi;346017
yetmez mi? bence değer. ama parada sizin.:ok:

Yeter mi? :++: Hava katmasna katarda gerek yok gibi görünüyr. Tşkler.

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
buğra daha öncede sordum ama herhalde gözden kaçırdınız, aracı neden kocaeli bayisinden almadınız?

Çevrimdışı Erdem

• SuperbII 1.4TSI Elegance
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.erdemlak.com
Alıntı yapılan: Skoda Buğra;345877
Erdem kardeş senn için gerçektn üzüldm. Bende aracı yaklaşık 2 saat önce İstanbul Atik Oto'dan İzmit'e getrdm. Ben ek paket almadım. 1.4 tsi elegance aldm. Bolero İstanbul'a gitmeden önce Elegancede standart olarak sunulduğunu zannediyorm ama öle deilmiş. Açıkçası bu durum beni hem üzdü biraz da hevesmn gitmesini sağladı. Bolero olmayan radyoyu aracımn üzerinde gördüğümde ilk başta sordm neden küçük ekran var. Boleroyu paket olarak veriyorlarmş üstüne üstlük 900 tl. Bu durum beni üzdü. Yani elegance model araba alıyorsn ve içinde her modelde stanadart olarak sunulan radyo oluyor. Ya arkadaşlar sizce İzmit'ten Bolero almaya değer mi? Erdem kardeş tekrar geçmiş olsn...

aracın hayırlı ugurlu olsun arkadasım,takma kafana her markanın kelime oyunları bunlar,bende standart sanıyodum olmadıgını gorunce eklettim bolero sistemi,bence değer bolero taktırmaya,grafik ve animasyonlar inan cok fark ettiriyor,bir kere aracın iç göruntusu komple değişiyor,pazartesi İzmit'te oldugum iççin orda yaptırdım kapı kolunu bende,bileydim valla irtibat kurmak isterdim:)

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erdem;346811
aracın hayırlı ugurlu olsun arkadasım,takma kafana her markanın kelime oyunları bunlar,bende standart sanıyodum olmadıgını gorunce eklettim bolero sistemi,bence değer bolero taktırmaya,grafik ve animasyonlar inan cok fark ettiriyor,bir kere aracın iç göruntusu komple değişiyor,pazartesi İzmit'te oldugum iççin orda yaptırdım kapı kolunu bende,bileydim valla irtibat kurmak isterdim:)

Kardeşm sağol. Gelirsen izmit'e beklerim seni.:)

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tarihi çevir;346705
buğra daha öncede sordum ama herhalde gözden kaçırdınız, aracı neden kocaeli bayisinden almadınız?

Kusura bakmayn görmemişm. Çünkü eski aracımı istanbul'da sattım ve bizzat kendm götrdm istanbula eski aracımı. Gitmişken istanbuldn getrdm.

Çevrimdışı tarihi çevir

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Skoda Buğra;348193
Kusura bakmayn görmemişm. Çünkü eski aracımı istanbul'da sattım ve bizzat kendm götrdm istanbula eski aracımı. Gitmişken istanbuldn getrdm.

anlıyorum, acaba izmit bayisiyle bir sorunmu yaşadınız diye düşünmüştüm. ALLAH hayırlı etsin. bende izmitteyim nasip olursa görüşelim

Çevrimdışı Skoda Buğra

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: tarihi çevir;349081
anlıyorum, acaba izmit bayisiyle bir sorunmu yaşadınız diye düşünmüştüm. ALLAH hayırlı etsin. bende izmitteyim nasip olursa görüşelim
İNŞAALLAH TOLGA KARDEŞ. BEN SORUN YAŞADIM ASLINDA İZMİT BAYİSİYLE:) ADAMLAR KAMPANYALI FİYATTAN HİÇ İNDİRMEDİLER. HOŞUMA GİTMEDİ. ZATEN ORDANDA ALMADIM.:ok: