škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016 model style teyp ekrani kararmasi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba degerli uyeler dun aksam misafirlige gittim aksam donus icin aracima bindim araci calistirdim teyp ekranin da ilk renkli cizgiler cikti sonra ekran simsiyah oldu teyp calisiyor hatt denedim radyo kanallarini degistirdim hatta dokunmatik calisiyor ama ekran simsiyah bu arada geri gorus kamerasi takili bir yildir onunda ekrani gelmedi sizce ne olmus olabilir basina boyle bir sey gelen varmi varsa kaca paraya mal oldu aracin garntisi yok ama tum bakimlari yetkili serviste yapildi

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
dokunmatik ve ekran ayrı sistemler. cep telefonundaki gibi. Ekran arızası için ledler yanmış olabilir, ekran filmi temas kesmiş olabilir, bu günlerde hava sıcak onun etkisi ile lehim atmış olabilir. Kısaca bu işleri yapan bir uzman teybi söküp bakacak.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sabah tekrar calistirdim araci duzeldi ama normal degil bu servise gitmek gerekirmi

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam bolero arada sapıtabiliyor. ben bu sorunu yaşamadım ama carplay bağlantısı yapmıyor bende de bazen. bazen de bağlantıyı yapıyor ama dokunmatik çalışmıyor. reset atınca düzeliyor.

reset atmak bolero açıkken açma kapama düğmesine teyp kapanıp yeniden açılana kadar basılı tutun. skoda logosu geldiğinde bırakabilirsiniz. belki bu sizde de işe yarar.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şuan için normal yakında bakımı var eğer o zaman kadar beklicem o zaman  servise sorarım

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
servisler teybi sanırım dışarda yaptırıyor veya direk değişecek diyor.

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sıfırlayabilirsin. Açma kapamaya baya bi uzun tut logo gidip gelecek sıfırlanacak. Ayrıca servise gidin güncelleme geliyor bazen güncellemesini yaptırın. Saygılar.