škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda fabia aksesuar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar uzun zamandır yanınızdayım ve maviş arabma bazı değişiklikler istiyorum ve fikirlerinizi almak isitoyurum bazı konular hakkında istediklerim aşağıdakı gibidir;
1-skoda fabia kapı eşiği metal krom olsun isitiyorum
2-anahtarlık sapı metal fabia veya vrs yazan modeli
3-mavi renk arabama çelik jant isitiyorum şuan orjınaller var üzerinde ama 16 jant model bilmiyorum veya 17 clubber jant isitiyorum fiyat nerden alabilirim yurt dışından ucuzamı gelir veya ikinci el varmı satılık bu jant konusunda tavsiye istiyorum yardımlarınızı rica ederim

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.si metal orjinal kapı eşiğini servis den bulabilirsiniz.
2.si anahtarlık sapını aliexpress ten alabilirsiniz ben öyle yaptım gayet güzel oldu.
3. jantları internette bulabilirsiniz.

Forumda Fabia modifiye konusu var orayı bi inceleyin isterseniz.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
şimdi fr modelini aldım birde yeni üyeyim diye 4 dolar indirim yaptılar 2,69 dolara satın aldım :) birde aliexpress nasıl arama yapacagım ben çözemedim bunu

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal kapi esigi serviste arkadaslar 689.00 tl indirimi falan var 450 lere falan geliyor.dediler.ama baskanbir irunndaha vardi onunla ikisini beraber isteyecegim 300 lere gelirse taktiracagim

CLT-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar kusura bakmayın ama skoda aksesuar baslıgına tıkladım 60 sayfa gezdım jant katalogunu bulamadım bır ara jant katalogu attınız tekrar bu sayfaya atarmısınız

Çevrimdışı adviser

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;648501
arkadaşlar kusura bakmayın ama skoda aksesuar baslıgına tıkladım 60 sayfa gezdım jant katalogunu bulamadım bır ara jant katalogu attınız tekrar bu sayfaya atarmısınız

Aşağıdaki linkte benim ekran görüntüsü olarak paylaştığım postta var.

http://www.skodaturkey.com/showthread.php?p=635319#post635319

Bir de bir arkadaş paylaşmıştı. Onu da iletiyorum. İşinizi görecektir.
http://az749841.vo.msecnd.net/sitesdede/alv1/1502cc92-454c-40f9-b9a1-1a3f4c2b5425/SKO40-084-17_ZK_Fabia_FINAL.5d597e7ee8733c33da8ad0a232e661a6.pdf

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;648467
Urun resimleri varmi
Bugun kapi citalarimiz takildi.resim icerde cekikdi biraz tam net drgil gibi ama.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;648516
Bugun kapi citalarimiz takildi.resim icerde cekikdi biraz tam net drgil gibi ama.

Hayirli ugurlu olsun kaca aldiniz nerden aldiniz cok guzel olmus gule gule kullaninin

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Orjinal mi citalar hocam bence o kadar para vermeye gerek yok diye düşünüyorum bende aynı citalar var sadece fabia yerine exclusive yazıyor..

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Simdi maltepe aykan gorustum iki cesit var dedi biri 450 tl indirimli digeri 315 tl dedi bakalim ne olucak bu fiyatlar cok fazla geldi dogrusu

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yusuf28;648517
Hayirli ugurlu olsun kaca aldiniz nerden aldiniz cok guzel olmus gule gule kullaninin
Serviste taktirdim .1000 tl gectigi icin aldiklarim farkli bir indirim yaptilar sanirim ;yuzde 30 falan .saft paspasi da var icersinde 300 e gelmis oldu

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sudege;648516

aman hocam çıtalarınızı kaskoya ekletin geçen haftalarda çakıroğlunu aradım almak için 750 tl dedi