škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 3 led satilik

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar aracimdan cikarttigim iki takim h7 led xenon kitim var saglam durumdadir ilan numaram sahibinde 611027625 dir ilgilenen varsa bana ulasabilir

Çevrimdışı hanifi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.skoda-motorsport.com/
Alıntı yapılan: yusuf28;643973
Merhaba arkadaslar aracimdan cikarttigim iki takim h7 led xenon kitim var saglam durumdadir ilan numaram sahibinde 611027625 dir ilgilenen varsa bana ulasabilir

Yusuf Bey, aydınlatma performansını gösteren video yada fotoğraf kaydınız var mı? Görsel materyaller daha hızlı satmanızı sağlayabilir.

Ayrıca led ve xenon farklı şeylerdir. Sizin sattığınız ürün leddir. Xenon ampülün içerisinde bulunan gazın ismidir aslında ve halojen ampüle benzer tiptedir.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hanifi;643981
Yusuf Bey, aydınlatma performansını gösteren video yada fotoğraf kaydınız var mı? Görsel materyaller daha hızlı satmanızı sağlayabilir.

Ayrıca led ve xenon farklı şeylerdir. Sizin sattığınız ürün leddir. Xenon ampülün içerisinde bulunan gazın ismidir aslında ve halojen ampüle benzer tiptedir.

Aydinlatma cok iyi ama elimde fotografi yok orjinallere dondukten sonra resmen yolu goremiyorum o kadar orjinaller zayif kaliyor bakalim muayne yaptiktan sonra bekli geri takabilirim

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16036]hanifi[/MENTION] beyin dediği doğru. LED ile Xenon çok ayrı teknolojiler. Sizin lambanız LED. Bildiğim kadarıyla LED için muayenede sıkıntı çıkmıyor.

Bu arada dünya Xenon teknolojisini yavaş yavaş bırakıyor. Led aydınlatmalara nazaran Halojen gibi kısa ömürlü ve pahalı olması sonucu, üretim Led'e kayıyor.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yusuf bey,arkadaşlarında dediği gibi led ayrı xenon ayrı fardır,öncelikle ne sattığınızı bilmelisiniz.Ayrıca yanlış yere konu açılmış.Forumda satış bölümü mevcuttur.