škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yardım!! Arabamı değiştireceğim (mi) ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ümit;375271
Volvo s40 olabilir mi acaba

Olmaz mı, olur tabi. Ama hiç kullanım deneyimim yok. Bir ara s60'la İst-Bursa-İst. yapmıştım, pek etkilememişti beni. Ne biliyim, kötü araba mı? Değil.. s40 kötü mü? O da değildir herhalde..

Var mı sizde?

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: atilla;375274
Olmaz mı, olur tabi. Ama hiç kullanım deneyimim yok. Bir ara s60'la İst-Bursa-İst. yapmıştım, pek etkilememişti beni. Ne biliyim, kötü araba mı? Değil.. s40 kötü mü? O da değildir herhalde..

Var mı sizde?

Maalesef yok ama olmasını ümit ederim, bu arabayla ilgili bilgi sahibi değilim fakat bence görünümü felan güzel, alınabilir bir araba olarak ve volvo gibi bir büyük araç şirketi olunca aklıma geldi hatırlatmak istedim. Belki forumdaki arkadaşlarımız s40 araçla ilgili bilgi sahibi olabilirler.

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ümit;375279
Maalesef yok ama olmasını ümit ederim, bu arabayla ilgili bilgi sahibi değilim fakat bence görünümü felan güzel, alınabilir bir araba olarak ve volvo gibi bir büyük araç şirketi olunca aklıma geldi hatırlatmak istedim. Belki forumdaki arkadaşlarımız s40 araçla ilgili bilgi sahibi olabilirler.

Focus ve mazda3 ile aynı platformdu yanlış hatırlamıyorsam. 60TL. civarında 0 fiyatı... Görünümü, evet güzel...

Ama sorunları varmıdır, hiç bir fikrim yok..

Yalnız bahsettiğim s60'ın sahibi arkadaşın ön camı çatlaktı, yedek parçası çok pahalı demişti, onu hatırlıyorum...

Çevrimdışı Ümit

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sedan görünümü güzel gösteren C5 de var ama ne kadar tavsiye edilir bu arabadan da bilgim yok, devletimiz C5 alacaktı malum bu fransızların yaptığı davranışlardan dolayı iptal etmişti.
Bu arada yeni kasa Jetta da var benim önerdiğim bunlar ama dediğim gibi bilgim yok, ince eleyip sık dokumak lazım
« Son Düzenleme: 02 Temmuz 2012, 23:13:32 Gönderen: Ümit »

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
S80 bizim hocanın anasını ağlattı. Şimdilerde katalitik konvertör istiyor, kaça değişecek muamma... Satıp işletme maliyetleri daha düşük bi araç düşünüyor.

Sıfır düşünüyorsanız şu şartlarda kesinlikle yılsonu diyorum... Komşumuz liste fiyatı 60 bin tl olan corolla elegant d4-d'yi 53'e almıştı aralıkta.

Arabayı alırken yok detaylı komple koruma, yok karter muhafazası, yok kasko masko 2-3 de öyle geçiriyorlar :D Sıfır almak için iyi düşünmek lazım.