škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Park yapma şeklinizden kişilik analizi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;374376
Bunu şirketteki doplo olsa dahi yapıyorum :D Şirketin önündeki caddeye değilde arka sokaklara bırakıyorum..:D

Aynen :D imkanlar ve mümkünler dahilinde; kalabalık yere, köşe başına, iki araç arasına(yan yana olan), kamyon-kamyonet önü ve arkasına, çöp konteyneri yanına, reçine bırakan ağaç altına, kuş tüneyen yerlere :rm: araç bırakmam :rm: AVM'de tam komedidir, giderim en ölü noktaya bırakır gelirim :D evet, kapı gibi raporum var :D

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Yalova'ya gittim orada kipa'nın otoparkını görünce konu aklıma geldi. Bir tane mi düzgün park eden olmaz ya hayret bir şey.

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bunu üstüne ben de çapraz bıraktım arabayı. Maksat uyum sağlamak. :D

Çevrimdışı atilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1. resimdeki symbol ile 2. resimdeki doblo düzgün parketmiş... Ama  biri 35, diğeri 34 plaka  :++::++:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Usenmemissin hepsinin fotografını da çekmişsin :D
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Keşke hepsi olsa, otoparktan çıkarken yolumun üstündekileri durup çektim ama neredeyse düzgün park eden yoktu hakkaten felaket bir durum. Hepsini çekmeye kalksam şimdiye anca biterdi heralde. :D

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bizim sitede bir kadın peugoet'nun şu minyatür yarım porsiyon aracını kullanıyor, 106 mı ne. hani kaldırabilsen pikabın arkasına sığar. arkadaş kadın koca park yerine sığamıyor. genellikle a, c, e stillerini komple uygular ve ilk gelip en başa çeker. diğer arabalarda ona göre dizilirler şimdi yazlığa gitti burada olsa resmini çeker. buraya yapıştırırdım. tam komedi yaa. kocasına söyledim "sorma gene kursa mı yazdırsam, bir öğretemedik park etmesini"  dedi. günümüzde helaya bile arabayla giden bir toplumken, iki manevra yapıpda bir park yerine niye düzgün girilmez anlamam.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bizim otoparktada var öyle bir komşu hatun :D öyle bir duruyor ki durduğu yere 2 tane S600 3 tane E serisi sığdırırsın :D nasıl bir matematik ile duruyor yıllardır hala anlamadım :D ha kullandığı arabada Micra tabi ki :D tek başına allak bullak ediyor otoparkı :D ne azimdir anlamadım kardeşim :D değnekci tutacam bir tane başlarına, hasta ediyorlar adamı :D

Çevrimdışı ÜATK

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;374821
Bizim otoparktada var öyle bir komşu hatun :D öyle bir duruyor ki durduğu yere 2 tane S600 3 tane E serisi sığdırırsın :D nasıl bir matematik ile duruyor yıllardır hala anlamadım :D ha kullandığı arabada Micra tabi ki :D tek başına allak bullak ediyor otoparkı :D ne azimdir anlamadım kardeşim :D değnekci tutacam bir tane başlarına, hasta ediyorlar adamı :D

Biz arabada parktronic var diye söverken bunları unutyoruz sanırım. :D

Ben sensöre bile karşıyım kafayı camdan çıkardımmı tamamdır. :kro1: