škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Skoda Fabia SUV ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Autocentrall sitesi şöyle bir exclusive foto yayınladı.

Foto orjinal gözüküyor. Fabia nın SUV modelinin cıkacağı söylentileri vardı. Bu foto ve Fabianın segmenti birbirine yakın gözüküyor aslında.

http://newcarrumorsnews.com/2018-skoda-fabia-suv/

Polar olarak adlandırılan ürün Skoda Fabia nın segmenti için biraz fazla iyi bir ürün. Bu modelin bana göre Skoda Fabia SUV olma ihtimali baya yüksek.

Açıkçası beni daha önce paylaştığım Skoda Fabia görseli kaar heyecanlandırmadı. Baya bir Yeti esintisi gördüm bu görsellerde.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ne yazik ki foto yine gerçek değil hocam ancak skoda, arona ve t-roc'a muhtemelen güzel bir cevap verecektir. b-suv ya da b-crossover segmenti kızışmaya başladı gittikçe. skoda güzel bir tasarımla giriş yapabilirse "kullanışlılık" kozunu kullanarak bu pazarda iyi bir yer edinebilir.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: coxcomb;628300
ne yazik ki foto yine gerçek değil hocam ancak skoda, arona ve t-roc'a muhtemelen güzel bir cevap verecektir. b-suv ya da b-crossover segmenti kızışmaya başladı gittikçe. skoda güzel bir tasarımla giriş yapabilirse "kullanışlılık" kozunu kullanarak bu pazarda iyi bir yer edinebilir.

valla bu tasarım çakmaysa helal olsun konuşturmuşlar yeteneklerini valla :)

bu arada ben bu araçta bir T Roc bir Arona kadar gzellik göremedim.

İnşallah güzel bir araç gelir.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: irfun4ever;628301
valla bu tasarım çakmaysa helal olsun konuşturmuşlar yeteneklerini valla :)

bu arada ben bu araçta bir T Roc bir Arona kadar gzellik göremedim.

İnşallah güzel bir araç gelir.

bu araçta karoq'la fabia'yı birleştirmeye çalışmışlar gibi geldi bana. google'da skoda b-suv diye aratınca birçok versiyonu çıkıyor.

ben t-roc'u kaslı yapısından dolayı çok beğendim ancak arona için aynısını söyleyemeyeceğim. arona biraz ford b-max kafasında görünüme sahip olmuş. skoda da fabia gibi değil de karoq'un bir küçüğü şeklinde bir tasarım düşünürse ülke pazarında bence iş yapacaktır.

karoq testlerini izlediniz mi bilmiyorum ama o benim aşırı hoşuma gitti.