škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia III için 16 " jant önerisi

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı enesylddz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
5 gün önce şeker beyazı bi 1.0 fabia aldım sizden ricam 16 inç jant takmak istiyorum önerilerinizi bekliyorum.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enesylddz;587903
5 gün önce şeker beyazı bi 1.0 fabia aldım sizden ricam 16 inç jant takmak istiyorum önerilerinizi bekliyorum.

Eğer jantı değiştirmek istiyorsanız 17" Clubber öneririm, çok hoş duruyor. Ama illa 16" diyorsanız Beam jantlar da hoş duruyor.

Çevrimdışı enesylddz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;587922
Eğer jantı değiştirmek istiyorsanız 17" Clubber öneririm, çok hoş duruyor. Ama illa 16" diyorsanız Beam jantlar da hoş duruyor.

Peki bunları nereden temin edebilirim ?

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enesylddz;587923
Peki bunları nereden temin edebilirim ?

Skoda bayileri getirtiyorlar. Beam jantın fiyatı geçen yıl 900 TL, Clubber'lar da 1,650 TL idi. Zam gelmiştir ama bu yıl. En az 100 TL ekleyin üzerlerine.

Çevrimdışı enesylddz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;587937
Skoda bayileri getirtiyorlar. Beam jantın fiyatı geçen yıl 900 TL, Clubber'lar da 1,650 TL idi. Zam gelmiştir ama bu yıl. En az 100 TL ekleyin üzerlerine.

Anladım çok teşekkür ederim.

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: Bilgic;587937

Orjinalmi replikamı ? Bende şu 17 leri beğendim.

Çevrimdışı enesylddz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frknkpt;587945
Orjinalmi replikamı ? Bende şu 17 leri beğendim.

Ben aradım servisine sordum fiyatı 16 " beam tanesi 1000 lira artı lastik 5000 e ayarlarız dediler. Replika almak mantıklı geliyo şuan bana

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enesylddz;587969
Ben aradım servisine sordum fiyatı 16 " beam tanesi 1000 lira artı lastik 5000 e ayarlarız dediler. Replika almak mantıklı geliyo şuan bana

Janta normal, lastiğe uygun fiyat vermişler.

Çevrimdışı enesylddz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Bilgic;587972
Janta normal, lastiğe uygun fiyat vermişler.
Peki bunların replikalarını nerden bulabilirim ?

frknkpt

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: enesylddz;587969

oha 5000 neymiş hiç gerek yok o zaman kalsın.

Çevrimdışı Frequency

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: frknkpt;587978
oha 5000 neymiş hiç gerek yok o zaman kalsın.

vw polonun ABT serisinde kullanılan orijinal BBS jantı çok hafif ve kalite janttır, üzerinde 205 45 ZR16 nexen N8000 lastik var
İlgilenirseniz özel mesaj atabilirsiniz.

Çevrimdışı FabiaYarışMavisi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle servis jantlarını sallayın resmen kazıklıyorlar...  TSE damgalı replika bakın. Ayrıca saç janttan daha ağır olacaklar yakıtta artış ve performansta düşüşü hissedersiniz. Almanın tam eşiğindeyken döndüm bende . Zaten 1.0 performanstan düşmek istemedim. Benim önerim vw nin M performans jantına benzeyen bazı passatlarda görebileceğiniz bir jantı var. Onu taktınız mı tadından yenmez. Link müsait olunca atarım

Çevrimdışı enesylddz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FabiaYarışMavisi;588025
Kesinlikle servis jantlarını sallayın resmen kazıklıyorlar...  TSE damgalı replika bakın. Ayrıca saç janttan daha ağır olacaklar yakıtta artış ve performansta düşüşü hissedersiniz. Almanın tam eşiğindeyken döndüm bende . Zaten 1.0 performanstan düşmek istemedim. Benim önerim vw nin M performans jantına benzeyen bazı passatlarda görebileceğiniz bir jantı var. Onu taktınız mı tadından yenmez. Link müsait olunca atarım

Linkinizi bekliyorum.