škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Beklediğiniz yeni bir model araç var mı? Herhangi bir marka

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selam

Bir sonraki aracınız için baktığınız beklediğini, "gelsin bakalım nasılmış merak ediyorum" dediğiniz bir model var mı?

Ben şu and Fabianın SUV modeli olacağı söylenen Polar modelini merak ediyorum, bakalım fiyatı ve donanımı nasıl olacak.

Ayrıca fabia almadan önce baktığım Nissan Micra nın yeni kasasını da merak ediyorum açıkçası.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Şu fiyatlarla hiçbir aracı merak etmiyorum malesef. Ucuz yollu, güvenli ve elektrikli bir araç çıkarsa olur. Zaten o zaman da herkes ondan alacağı için ona da onun vergisi bunun ötv si eklenir o yüzden elimdekinin kıymetini biliyorum. Ya da kafa kafaya takaslar dışında araç bakmak ciddi bir macera ve kazıklanma olacaktır.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: **SEMİH**;625351
Şu fiyatlarla hiçbir aracı merak etmiyorum malesef. Ucuz yollu, güvenli ve elektrikli bir araç çıkarsa olur. Zaten o zaman da herkes ondan alacağı için ona da onun vergisi bunun ötv si eklenir o yüzden elimdekinin kıymetini biliyorum. Ya da kafa kafaya takaslar dışında araç bakmak ciddi bir macera ve kazıklanma olacaktır.

:ok:      .

Çevrimdışı irfun4ever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla elektrikli araçların Türkiyede büyük bir baş ağrısı olacağını düşünüyorum.
Evlerimizin parkı yok, önünde boş alanı yok, park yapılacak tek yer avmler veya otoparklar.
e aracın şarjı için de istasyonlarda 30dk (ki bu en iyi ihtimal ile teslada var şu anda) beklenemez.

Bu yüzden şehirlerimiz, konutlarımız şehirleşmemiz elektrikli araçlar için çok büyük bir engel.

yoksa benim de gönlümden geçen elektrikli araçlar tabiki.

Ya da şöyle olacaktır. istasyonlarda full şarj edilmiş piller bulunur, gireriz bizdeki boşu verir doluyu alırız. pillerde de bir standart oluşur.