škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

BCM Konfor Ünitesi ve curise control (Rapid, Fabia III, Polo, Toledo)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar özellikle araştırdığım sonuçlara göre eski seride 086 kodu ile biten araçlara cruise control uymaz iken 087 lılara uyuyor.
Aracım rapid 2015 in 6. ay sonrası üretimli. Ambition model. Genellikle rapid ambitionlara hız sabitleyici uymuyor. Bu arkadaşların konfor ünite kodu nedir.
Bugün zar zor buldum ve benim kodum 089 c ile bitiyor.
87-88-89 ve 90 ın uyumlu oluğunu biliyorum fakat bu "c" neyi ifade ediyor. Aracıma sadece kol ve yazılımla hız sabitleyici ekleyebilir miyim.
Özellikle soruyorum 2014 ve öncesi rapid ambition sahipleri konfor ünitenizin kodu nedir?
edit: Ender elektronikten uygun yanıtını aldım. Fakat buna rağmen sırf sinyal kolu bile çok pahalı 850 tl
5JB 054 690 bu kodlu ürün gerekiyor skoda shop ta yaklaşık 750 tl vergi ile aynı oluyor.
Ebayda 2015 superb için olanı var 70 dolar aslında enderin paylaştığı fotoğrafta aynı ama acaba superb in sistemi uyar mı?
Şuan orjinal kod bile benim sinyal kollarıma benzemiyor. Aracımdakiler piano black detaylı daha güzel ama superb ninki uyarsa 70 dolara hemen alayım.
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2016, 17:46:08 Gönderen: **SEMİH** »

Çevrimdışı esen68

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ben fabia III 1.2 tsı dsg sahibiyim ve yaklaşık bir ay önce aracıma 1.2 hız sabitleyicisi taktırdım. ama bunun için çok uğraştım. yapılamayacak diye bir şey yoktur.

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
acaba arabamın neresinden öğrenebilirim kodunu ondan da önemlisi ben bir ürün buldum bcm ünitesi  benim aracıma takılınca sinyal kolu da değişince olacak mıdır biliyor musunuz..parça kodu bu BCM PQ25 6R7937087M

Alıntı yapılan: 09fabia;551580
Arkadaşlar özellikle araştırdığım sonuçlara göre eski seride 086 kodu ile biten araçlara cruise control uymaz iken 087 lılara uyuyor.
Aracım rapid 2015 in 6. ay sonrası üretimli. Ambition model. Genellikle rapid ambitionlara hız sabitleyici uymuyor. Bu arkadaşların konfor ünite kodu nedir.
87-88-89 ve 90 ın uyumlu oluğunu biliyorum fakat bu "c" neyi ifade ediyor. Aracıma sadece kol ve yazılımla hız sabitleyici ekleyebilir miyim.
Özellikle soruyorum 2014 ve öncesi rapid ambition sahipleri konfor ünitenizin kodu nedir?
edit: Ender elektronikten uygun yanıtını aldım. Fakat buna rağmen sırf sinyal kolu bile çok pahalı 850 tl
5JB 054 690 bu kodlu ürün gerekiyor skoda shop ta yaklaşık 750 tl vergi ile aynı oluyor.
Ebayda 2015 superb için olanı var 70 dolar aslında enderin paylaştığı fotoğrafta aynı ama acaba superb in sistemi uyar mı?
Şuan orjinal kod bile benim sinyal kollarıma benzemiyor. Aracımdakiler piano black detaylı daha güzel ama superb ninki uyarsa 70 dolara hemen alayım.

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bir cocukla tanıştım forum sitelerinde bakmış dediğin gibi 87 ile bitiyorsa takılıyor sadece kol ve kodlama lyeterli biz takabilirsek buradan paylaşacağım

mugla skoda yı aradım şase numarasından parça numarası ve fiyatı veriyor arkadas yardımcı oldu sende ara şase numarana göre hız sabitleyici destekliyor mu bcm üniten öğren en iyisi

Alıntı yapılan: **SEMİH**;551580
.
« Son Düzenleme: 17 Mart 2016, 14:01:05 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda rapid seat toledo ambition ve polo 6r için bcm ünitesi xenon ve hız sabitleme için gerekli
bu ürünü aracınıza takıp hız sabitleme kolu alırsanız sahibinden.com sitesinde var bir tane şu an hız sabitlemeyi çalıştıran beyin bu bende çalışan bir adet var 0553 610 79 67 400 tl ye verebilirim piyasada 600

Alıntı yapılan: **SEMİH**;551580