škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia ön düzen

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abdullah_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arkadaşlar benim fabia çok bozuk yolda yavaş giderken minik çukurlara girince önden küt diye ses geliyor sanki amartisör vurur gibi amartisör takozu felanmı degişmesi lazım acaba yoksa başka bişeymi bilen arkadaşlar yardımcı olun lütfen selamlar saygılar...
2005 skoda fabia anbiante

IceMaN70

• Ziyaretçi
salıncak takozlarından olabilir fabia'larda kronik zaten.Benimde fren sırasında küt diye ses geliyordu dönerken felan.Meğer çakıl girmiş takozun oraya :D

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Çukurlarda ses genelde geliyor ama lifte aldırıp ön düzene bir komple baktırın. Bazı sorunlar küçükken kolay ve ucuz halloluyor

Çevrimdışı bullent

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
suriyeye git arkadaşım arabanı komple yenile fiyatlara gülersin

Çevrimdışı hakantuna

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
salıncak takosuzundan kaynaklı. 100 tl ye 2 sini de değiştirdim. araba sıfır gibi oldu. 30 tl ye de rot balans ayarı yaptırdım. tadından yenmiyor diyolarya. zımba gibi oldu :P

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Salıncak fişekleri ve takozları falandır, bendede değişim gerekli :)

Çevrimdışı sshusun

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bende de hafif çukurlarda gırç gırç şeklinde ses geliyordu. servis takozlardan kaynaklandığını ve her iki takozun birden değiştirildiğini söyledi. 100 küsur tl. değiştirttim.

Çevrimdışı fatsuhan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle salıncak takozlarındandır. Aynı ses bendede var hala yaptırmadım ama tamirciye gösterip bilgisini aldım :) Rot balans ayarı + Salıncak Takozların değişimi + Ustalık 170 tl filan bir fiyat çıkardı yakında yaptırmaya çalışıcam