škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

emekli araç alımı

abex · 10 · 4453

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abex

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
beyler 2. el araç alıcam ancak emekli birinin üzerine aldığımda avantajı varmı, hani vergi sigorta indirimi gibi

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abex;580787
beyler 2. el araç alıcam ancak emekli birinin üzerine aldığımda avantajı varmı, hani vergi sigorta indirimi gibi
Malesef hiç bir artısı yok

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı By_hdR*

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abex;580787

Engelli raporu oldugu durumlarda oluyor , oda sıfır araç alınınca onun dışında bir katkı yok.

Çevrimdışı abex

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: By_hdR*;580790
Engelli raporu oldugu durumlarda oluyor , oda sıfır araç alınınca onun dışında bir katkı yok.

ee peki sigorta ücretlerini ne etkiliyor, yani babamın mı yaş:60 ehliyet yok 2. aracı.. yoksa benim mi yaş:31 2. aracım

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sigorta isi biraz muamma. 60 yasinda bu adam onunu gormez, sesi duymaz, ani refleks gostermez derler yukseltirler. Sana gelince yasi genc hizli surer, kural tanimaz, tedbir almaz der gene yukseltirler. Anliycan garantisi yok bu aralar sigorta isinin.

Çevrimdışı abex

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;580859
Sigorta isi biraz muamma. 60 yasinda bu adam onunu gormez, sesi duymaz, ani refleks gostermez derler yukseltirler. Sana gelince yasi genc hizli surer, kural tanimaz, tedbir almaz der gene yukseltirler. Anliycan garantisi yok bu aralar sigorta isinin.

her türlü geçirecekler

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: abex;580852
ee peki sigorta ücretlerini ne etkiliyor, yani babamın mı yaş:60 ehliyet yok 2. aracı.. yoksa benim mi yaş:31 2. aracım

Babam 50 yaşında emekli trafik sigortasını 650 tl civarı yaptı.arkadaşım 25 yaşında kendi aracını 990 tl yaptı trafik sigortasını.

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
30 yaş altı, 65 yaş üstü risk gurubu diye biliyorum.

Çevrimdışı trio

• Fabia I Combi Elegance
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Vet.ahmet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Usta ben 26 yaşındayım bana 1090 tl çıkardı sigortayi babama 600 tl yr yaptırdık

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi