škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

cok zor durumdayim acil yardim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı abdullah_ulusoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aracim fabia 1.4 tdi 2004
Sorunum su aracim panel gostergesinde hararet 70 derecelerden yukari hic cikmiyor.
Termostat bugun degisti.isi musuru dun degisti. Ama hala degisen bisey yok fsn acmaya bakiyorum fanda aciyor ama gosterge 70 den cikari gostermiyor. Sorun icin yetkili servis bile bulamadi. Sorunum ne olabilir yardim ve tecrubelerinizi lutfen paylasin. Kafayi yedim artik

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sogutma ile ilgili olarak isi musuru ve termostat var baska hangi musur sensor var bilmedigim

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yetkili servis aracınızı bilgisayara bağlayıp gösterge paneliniz ile aracın beyninden alınan verilerin eşleşip eşleşmediğini kontrol ettimi, yani aracınızın soğutma suyu sıcaklığı gerçekten 70 dereceyi geçmiyormu yoksa göstergede mi bir sorun var? Birde aracınız fanı açma zamanını kontrol etmeleri lazım, erken açıyor da olabilir. Tabi yetkili servise gittim yine hallolmadı dediğiniz için fazla söyleyecek söz de bulamıyor insan bizim tahmin ettiklerimizi onların dünden tahmin edip kontrol etmeleri lazım.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
O kadarini bilmiyorum. Ama yetkili servislere de guvenim pek kalmadi. Anadolu yakasinda tavsiye edebileceginiz neresi vardir acaba