škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sürücü Emniyet Kemeri Uyarısı Çalışmıyor

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı petkimli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,

3 aydır 2019 model Suberb Style kullanıcısıyım. Araca biner binmez emniyet kemerimi taktığım için bugüne kadar farkına varmamıştım. Fakat geçtiğimiz günlerde dikkatimi çekti, aracın sürücü emniyet kemeri sürekli takılı gözüküyor. Emniyet kemerini takmasanız dahi uyarı ışığı yanmıyor, ikaz vermiyor. Start-Stop sistemi devreye girebiliyor. Hafta sonu aracı servise götürdüm. Koltuğun söküleceğini ve teknik destek alma durumlarının olabileceği için hafta içi gelmem söylendi.
Bu hafta içi aracı servise götüreceğim. Sorunun çözümü ve garantiye girip girmediği ve yapılanlar ile ilgili sizleri bilgilendireceğim.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Koltuğun altında fişi çıkmış olabilir, temizlikte başıma gelmişti

Çevrimdışı Blackadder59

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız kazalı değil ise, yukarıdaki arkadaşların dediği gibi gizli özelliklerden kapattırılmış olabilir. Bu sebepten servise giderek para harcamanıza gerek yok diye düşünüyorum. Vag Com dan anlayan birine rica ederseniz bakabilir.

Çevrimdışı petkimli

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Dediğiniz gibi servise götürmeden önce koltuğun altını kontrol ettim ve emniyet kemeri kablo soketinin yerinden çıkmış olduğunu gördüm. Yerine takınca sorun düzeldi.
Muhtemelen Yetkili Servis Cumartesi günü 15:00 civarında aracı götürdüğüm için eğilip koltuğun altına bakma zahmetini dahi göstermeden, hafta içi gel bakarız demek yerine koltuk sökülecek, teknik destek almamız gerekli olabilir dedi.
Yardımlarınız için teşekkkür ederim.

Çevrimdışı hsmdgn08

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: petkimli;658853
Merhabalar,
Dediğiniz gibi servise götürmeden önce koltuğun altını kontrol ettim ve emniyet kemeri kablo soketinin yerinden çıkmış olduğunu gördüm. Yerine takınca sorun düzeldi.
Muhtemelen Yetkili Servis Cumartesi günü 15:00 civarında aracı götürdüğüm için eğilip koltuğun altına bakma zahmetini dahi göstermeden, hafta içi gel bakarız demek yerine koltuk sökülecek, teknik destek almamız gerekli olabilir dedi.
Yardımlarınız için teşekkkür ederim.
Öncelikle bunla geçmiş olsun hocam. Hangi servistir söyleyin de gitmeyelim.

POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi