škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araç jant ölçüleri ve fiyatlar hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bruzzer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sevgili forum üyeleri özellikle bu aralar araç alan arkadaş ve abilerime bir kaç sorum var.Kısmetse bu hafta 1.2 110 dsg style fabia alacağım.Fakat üstünde gelen jantları beğenmedim bu yüzden 16 inç yada 17 ye geçeceğim fabrika çıkış.
Öncelikle lastik fiyatlarına baktım ve 215-45-16 lastiklerin sitesinde yazan değer tanesinin 400-500 lira olduğunu gördüm başka lastik takamıyormuyuz buna:)
Diğer bir sorum 17 inç alsam clubber konfor çokmu düşer acaba veya yol tutuşu nasıl olur.

Son olarak bu aylarda elinizde olan opsiyon listesi var mı bu jant fiyatları için saygılar.

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
1.2 tsi motor yerine 1.0 tsi lar gelmeye başlayacağı için 1.2 motorlu fabia için özel sipariş açılması oldukça uzak ihtimal. Yolda gelen araçlar içerisinde jant opsiyonu ile sipariş edilmiş ve boşta bir araç bulmanız gerekmekte.

Diğer bir senaryo ise jantı yedek parça olarak satın almanız. Sanıyorum hali hazırda devam eden %30 kampanyası ile beraber iyi bir fiyata jantları temin edebilirsiniz. Eğer aracı satın alacağınız ve oem jant isteğiniz de kesin ise şimdiden jant siparişinizi geçin ki kampanya bitmeden yararlanın.

16" ve 17" jantlar ile beraber yanak kalınlığı oldukça düştüğü için konfordan bir miktar ödün vermeniz kaçınılmaz. Ancak ben 16" Antia ( eski adı ile Beam) ve fabrikasyon spor yay kombini ile kullandığım aracımdan şikayetçi değilim. Konfor beklentisi ve hissiyatının kişisel bir durum olduğunu hatırlatmakta fayda var. :)

Çevrimdışı bruzzer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: -CND-;616286
1.2 tsi motor yerine 1.0 tsi lar gelmeye başlayacağı için 1.2 motorlu fabia için özel sipariş açılması oldukça uzak ihtimal. Yolda gelen araçlar içerisinde jant opsiyonu ile sipariş edilmiş ve boşta bir araç bulmanız gerekmekte.

Diğer bir senaryo ise jantı yedek parça olarak satın almanız. Sanıyorum hali hazırda devam eden %30 kampanyası ile beraber iyi bir fiyata jantları temin edebilirsiniz. Eğer aracı satın alacağınız ve oem jant isteğiniz de kesin ise şimdiden jant siparişinizi geçin ki kampanya bitmeden yararlanın.

16" ve 17" jantlar ile beraber yanak kalınlığı oldukça düştüğü için konfordan bir miktar ödün vermeniz kaçınılmaz. Ancak ben 16" Antia ( eski adı ile Beam) ve fabrikasyon spor yay kombini ile kullandığım aracımdan şikayetçi değilim. Konfor beklentisi ve hissiyatının kişisel bir durum olduğunu hatırlatmakta fayda var. :)

Çok teşekkür ederim cevabınız için bu yüzde 30 kampanyası tüm bayilerde mi acaba?
Ben özel siparişten ziyade skoda bayiinde kesin vardır bir 16 yada 17 inç jant diye düşünmüştüm.Ha orda takmışlar ha fabrikada jant sonuçta:)

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı -CND-

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bruzzer;616287
Çok teşekkür ederim cevabınız için bu yüzde 30 kampanyası tüm bayilerde mi acaba?
Ben özel siparişten ziyade skoda bayiinde kesin vardır bir 16 yada 17 inç jant diye düşünmüştüm.Ha orda takmışlar ha fabrikada jant sonuçta:)

Proses açısından çok değişen bir durum olmuyor haklısınız. Değişen sadece fiyatı oluyor :)

Yedek parça siparişinizi her bayiden verebilirsiniz. Stoklarda yoksa belki merkez ile irtibat gerekebilir.