škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fabia 1.0 mı polo 1.0 mı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ismailgunay16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Polo ve ibiza kullanan bir tanıdığım ibizanın polo kadar iyi yol tutmadığını ve amortisörlerin konfor anlamda polo çok üstün olduğunu söyledi.Geçen gün ibizayı incelemeye gittim ve arka tarafa sığamadım okadar rahatsız.(boyum 186 kilom 120  :)) bana uymadı yani.Polo wv yokmuş inceleyemedim.Skodayı fırsat bulunca ziyaret edeceğim

Çevrimdışı bekomach

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Daha önce 1.5 sene 2012 Polo 1.6TDI DSG kullandım (sıfır almıştık, her gün kullandım diyebilirim). Malzeme kalitesi dışında başka hiçbir artısı yok. Süspansiyon lokurtusu standart donanım, sert direksiyonuyla AVM otoparklarında kas yapabilirsiniz :)

Fabia daha iyi yol tutuyor, içi ve bagajı daha geniş, aksesuarı daha çok, teknolojisi daha önde, 2014'te Euro NCAP'te sınıfının en güvenli arabası seçildi vs. vs.

Yalnız Polo'nun ikinci elde daha çabuk satılma şansı var. Bendeki poloyu istediğimiz fiyata  2 günde sattık.

Tercih sizin

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
polo 1.0 bi arkadaşım için bakmıştık. kardeşimde de 1.2tsi polo var. sanki biri polo öbürü değil gibi. 1.0 olanda göğüs, kapılar falan hep sert plastik. baya bir maliyet düşürmüşler.
fabia 1.0 hiç incelemedim. yorum yapamıycam o yüzden.

1.4 benzinli fabia'lara bakabilirsiniz. (benim önerim)

illa ikisinden biriyse fabia derim.

Çevrimdışı ismailgunay16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bugün polo ibiza fabia üçlüsünü inceledim.1.0 motorları olmadığı için 1.2 tsi dsg testine çıktım.şuan kullandığım puntodan sonra polo ve ibiza inanılmaz boğucu geldi bana.Kalite güzel ama çok küçük.Fabia ise çok ferah ve geniş.Fabia tercihim olacak arkadaşlar.Bu araçlarda kronik sorunlar var mı yaşadığınız.bir ay içinde aracımı satıp almayı planlıyorum

Çevrimdışı MATADOR

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba.Eğer fabia alırsanız, 2017 de polo kasa değiştirdiğinde siz halen yeni kasa bir araca biniyor olacaksınız. Fabia alın isterim.

Çevrimdışı Onur22

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kronik sorunları ön taraftan ses gelmesi, kavrama sorunu vb. ben de forumda çok fazla görüyorum ama tamamen şans meselesi mesela bende de 2015 1.2 TSİ DSG Fabia var ve bu sorunlardan hiçbirini yaşamadım. Belki aracı direk sipariş usulü almamdan kaynaklanabilir, onu deneyebilirsiniz ama maalesef satış prensibi olarak üç ay beklemek gerekiyor ve fiyat garantisi de olmuyor.
Polo ile fabia arasında kalıp da poloyu tercih etmenin tek mantığı, satarken yaşanacak kolaylık başka hiç bir artısı yok bence.

Çevrimdışı fermat

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Polo ile Fabia arasında büyük farklar yok ama satışını da düşünürseniz polo her haliyle 1 adım öndedir.Ha sen ne kullanıyorsun Fabia.Ekonomik durumum el vermedi yoksa polo alırdım