škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2016-15 farklar tavsiyeler

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar merhaba. Ismim onur ankarada yasamaktayim.
 Yeni bir arac alma arifesinde uzun bir surec sonunda superbde karar kildim. Araci 2. El alacagim. 1.6 dsg prestige dusunuyorum. Sormak istedigim bir kac sey var.

Ilk olarak 15 ve 16 modellerin donanimlari farkliymis galiba. Bu ikisi arasinda ne fark var? Siz hangisini tavsiye ediyorsunuz?

Klima problemi oldugunu ogrendim bu halledilebilen bir sey mi yoksa  bir duzelip bir bozuluyor mu?

Farlarla alakali sorun nedir tam olarak forumu okudum ama anlayamadim. Farlrdaki bugu neden olusuyor? Duzeltilebiliyor mu? Yoksa 95 model broadway gibi puslu farlarla dolasmak zorunda kalabilir miyim?

Araci alirken ozellikle dikkat etmem gereken bir sey var mi sizce? Sahsen alacagim arabayi dod a goturup ekspertiz yaptirmayi dusunuyorum.

Simdiden tesekkur ediyorum
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2016, 15:29:09 Gönderen: Onurr »

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
perstij olarak 15-16 farkı front asist 15lerde standart. 16larda opsiyon oldu.
 klima yazılım güncellemesi ile düzeliyormuş öyle dedi bir çok kişi. ben yaptırmadım henüz.

Çevrimdışı hakan1234

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2016 haziran sonrası üretilen araçlarda 8 inç bolero ekran, çerçevesiz dikiz aynası, arka cam sileceği, 10 renk ambiyans aydinlatma, geri görüş kamerası yıkayıcı var. Ama bu araçların daha ikinci ele düştüğünü sanmıyorum.

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
8 inc olan ekran vw higlineda kullanilan sistem mi acaba? Bir de navigasyon isini nasil hallediyorsunuz? Komple sistemi degistirmek mi gerekiyor bunun icin?

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Androit auto veya mirrorlink ile nav.halledebilursiniz