škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yolcu Airbag Göstergesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba,

Arkadaşlar geçen gün yolcu airbag ışığının yanmadığını farkettim.Sonra torpidodan kapadım ve tekrar açtım.Airbag göstergesi yandı.Ama dün yine ışığın yanmadığını gördüm.Bu bir sorun mu sizce?Bir kazaya karışşak aktif olmayabilir mi bu durumdayken?

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hocam bu çok ciddi bir konu, bence yetkili servislerle görüşerek bir bilgi almanız en doğrusu olacaktır.

Çevrimdışı kavih

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ceycey1103;620029
Merhaba,

Arkadaşlar geçen gün yolcu airbag ışığının yanmadığını farkettim.Sonra torpidodan kapadım ve tekrar açtım.Airbag göstergesi yandı.Ama dün yine ışığın yanmadığını gördüm.Bu bir sorun mu sizce?Bir kazaya karışşak aktif olmayabilir mi bu durumdayken?

benim bildiğim şöyle:

eğer yolcu tarafı airbag'ini açık konuma getirirseniz, açık konuma getirdiğinizde ve kontak her çalıştığında yanar söner. fakat kapalı konuma getirirseniz bilginiz olması babında sürekli kapalı konumda olduğunu belirten ışık yanar.

yani, aktif olduğunda sürekli yanmıyor.

Çevrimdışı jackalcarlos_18

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aktif oldugunda ilk calistirmada sari olarak yanar sonra söner. Pasif konumda ise kirmizi olarak yanar.

Çevrimdışı Ceycey1103

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman sorun yok.Arabayı 2016 mayısta aldım yeni dikkatimi çekti,ışık hep yanıyor sanıyordum:)