škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

bu araba ne marka acaba?

Mesdi · 11 · 5565

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Otobanda rüzgar gibi geçen araç 150 km/h süratle giden diğer araçları bile şaşkına çevirdi. Hız tutkunları hem kendilerini hem de diğer araç sürücülerinin hayatını tehlikeye atıyor. Videoyu izleyin ancak sürat yapmaya özenmeyin.

http://video.haberturk.com/Video.aspx?v_ID=39033&k_A=haberturk
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Feci tehlikeli...
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
paylaşmıştım.

olayın fake, yani sahte olduğunu düşünüyorum. 140 la gidecem yanımdan öle araba geçecek? 500 le geçsen öyle olmaz.

en kabadayı 300 asılsın, 140 dan çık, 160.....

yani biz dururken yanımızdan 160 ile bir araba geçmesine eşit. heralde 160 la giden araba görmüşsünüzdür, 200 de... 200 bile öyle geçmez...

görüntü hızlandırılmış. gerçek olmasına ben ihtimal vermiyorum.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
hatta diğer forumdada tartışıldı ve bir arkadaş şöyle demişti, aynadaki yaklaşma görüntüsü ile uzaklaşma görüntüsü birbirini tutmuyor, izleyin hak vereceksiniz.

Çevrimdışı Yunus İBİŞ

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet aynadaki görünütü ile giderken oluşan görüntü tutmuyorr araçda aston martın
"Biz Türk\'üz!Tarihimize ve en yakın mazimize bakarak Türk\'üz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız."

^^^^^^^^^^^|___
|...:SAGOCUYUZ::....| |;\\___.
|_..._.....__===|=_=__=...,]|
(@)***(@)**(@)**(@)(@)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;11481
paylaşmıştım.

olayın fake, yani sahte olduğunu düşünüyorum. 140 la gidecem yanımdan öle araba geçecek? 500 le geçsen öyle olmaz.

en kabadayı 300 asılsın, 140 dan çık, 160.....

yani biz dururken yanımızdan 160 ile bir araba geçmesine eşit. heralde 160 la giden araba görmüşsünüzdür, 200 de... 200 bile öyle geçmez...

görüntü hızlandırılmış. gerçek olmasına ben ihtimal vermiyorum.

Tam yanından geçerken bir kaç saniye görüntü hızlandırılıp sonra normale çekilmiş,şerit hızları değişmiyor çünkü ve kamera oynama hızından anlık anlaşılıyor,yanından geçme hızını abartmak için yapılmış.Üst üste montaj yapılmadığı sürece tek bir sekans üzerinde hızlandırma yapamazsınız,yani sadece arabayı hızlandır diğer kısımlar normal kalsın olmaz.Bütün bir görüntü ya hızlanır ya yavaşlar sadece.Hileli çekim.Herşeyi bırak sen 160'la giderken yanından o şekilde geçmesi için dediğin gibi 500 falan gitmesi lazım,hangi yolda?Tren rayında gibi gideceğin yol km bile değil anca metre ölçeklerinde mevcut yurdum ülkesinde.

hakanerdogan

• Ziyaretçi
he Baki Abi işte bu alan senin profession ben sadece hızlandırılmış derken var bi bit yeniği demek istedim, pro sensin :)

ama hileli orda ortağız.

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63

octaviaman

• Ziyaretçi
Octiyle otobanda sol şeritte 200 km giderken bile bayağı bir hız var ,şakası yok.90 km ile giden yurdum insanı dalgınlıkla arabasını önünüze bıraksa.............Allah korusun.Bitti film.Öyle montaj da olmaz.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gerçek olmasın zaten, insanın morali bozuluyo :(

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
montaj olabilir gerçekten aslında ilk izlediğimde yuhh demedim değil