škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araba tavsiyelerinizi bekliyorum.

fenomen · 1899 · 647806

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mkfc66

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;559694
şu tür vadeli satışlara ne diyorsunuz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2007-model-honda-city-1.4-sport-10.000-tl-pesinatla-235661504/detay

arabada baya boya var  farkındayım bu arada
Bu tarz işlere giren galericilerin kesinlikle yanina yaklasmayin, hatta galericilerin yanina yaklasmayin. Daha bugun abimi kaziklamaya calisti bişerefin biri. Degisen yok boya var dedi, soylediginden farkli birsey cikarsa computest parasini odeyecekti, iki kapi saci degisik cikti, motor en az 1200 masraf (kimi ustaya gore use 3500'e kadar cikiyor) eee bizim galerici duzenbaz ne yapti, bir kurus odemedi computeste. Adamlarda yüz yok. Ulan Allahsizlar kuldan korkunuz, utanmaniz yok da Allahtan da mi korkmuyorsunuz[emoji35] [emoji35] [emoji35]

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam ekonomi istiyorsan tüplü yada dizel al, benzinli ne olursa olsun yakar, 1.2 tsi Jettası olan arkadaslarım 6-7 litre yaktıklarını söylüyorlar, ben 1.6 fsi dada aynısını yakıyordum,
1.2 nin avantajı vergisi,

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;562378
Hocam ekonomi istiyorsan tüplü yada dizel al, benzinli ne olursa olsun yakar, 1.2 tsi Jettası olan arkadaslarım 6-7 litre yaktıklarını söylüyorlar, ben 1.6 fsi dada aynısını yakıyordum,
O senin 6-7 litre yakan arkadaşların sabah ezanında mı sürüyorlar arabalarını yoksa?!:rm::hanz::kiki::++:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur Akar;562383
O senin 6-7 litre yakan arkadaşların sabah ezanında mı sürüyorlar arabalarını yoksa?!:rm::hanz::kiki::++:

Izmitteler abi:), Istanbul da 8-10 dur heralde :-)

Bu arada Muhammet hocam, 1.2 tsi Jetta lar 8 valf, Golf ler 16 valf bilgine,

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
Evet octi a7, leonun son kasası ve golf 16v, onlar tercih edilmeli.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustisahin;562387
Izmitteler abi:), Istanbul da 8-10 dur heralde :-)8-10:fiuv::knp:

Bu arada Muhammet hocam, 1.2 tsi Jetta lar 8 valf, Golf ler 16 valf bilgine,
:ok: BUNU BİLMİYORDUM HABERİM OLMASI İYİ OLDU,

Alıntı yapılan: turker;562538
Evet octi a7, leonun son kasası ve golf 16v, onlar tercih edilmeli.
leon 1.2 tsi düşünmedim hiç.ama ben genelde economi modunda kullanırım.normal kullanım şu an düz yol fsi ile 6.7 lt biraz basarsm 7.5 lt hava soğuksa aynı güzergah 8lt.
ama dizel yeni nesil alacak param yok.sınırları zorlamak istemiyorum.

Alıntı yapılan: mustisahin;562378
1.4 tsi olan arkadaşım 7 lt den aşağı düşüremedim diyor.onun için 1.2 tsi düşünmüştüm 8 vlf olduğunu düşünemedim.ama dizel için finans sıkıntısı sorunum var.
Mustafa bey bu arada sizin golf tsi mi dizel mi yakıt durumun nasıl?
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;563641
:ok: BUNU BİLMİYORDUM HABERİM OLMASI İYİ OLDU,

leon 1.2 tsi düşünmedim hiç.ama ben genelde economi modunda kullanırım.normal kullanım şu an düz yol fsi ile 6.7 lt biraz basarsm 7.5 lt hava soğuksa aynı güzergah 8lt.
ama dizel yeni nesil alacak param yok.sınırları zorlamak istemiyorum.

1.4 tsi olan arkadaşım 7 lt den aşağı düşüremedim diyor.onun için 1.2 tsi düşünmüştüm 8 vlf olduğunu düşünemedim.ama dizel için finans sıkıntısı sorunum var.
Mustafa bey bu arada sizin golf tsi mi dizel mi yakıt durumun nasıl?

Dizel Muhammet Hocam, karısık 5 lt ortalaması var,  eko modda 3-4 lt yakıyor ama hep eko modda kullanırsan dpf acıyor o yüzden arasıra otobanda gazlamak iyi geliyor dizele,

ekonomik sakin sakin kullanırsan 1.2 tsi iyi bir tercih, ama basarsan turbolu oldugundan cok yakabilir,
ekonomi istiyorsan dizel yada tüplü al hocam, sakin kullanırım diyorsanda 1.2 tsi benzinliler icinde ekonomiktir,

Çevrimdışı ahmet38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
bende hemen bir tavsiyede bulunayım. kendi arabam :)

bence en ideal araba Octavia 1.2 TSİ DSG Optimal. Fiyat performans arabası tam anlamıyla. yakıt ideal. donanım ideal. fiyat ideal.
herşey optimum.

parası olana tavsiyem ise land rover :)

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar şu aracı kardeşime bakacağız performans konusunda nasıldır avantaj ve dezavantajları nedir,20 bin tl ye anca fiyat çıkabilecek.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-30.03.2016-sondur-277397785/detay

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;567212
arkadaşlar şu aracı kardeşime bakacağız performans konusunda nasıldır avantaj ve dezavantajları nedir,20 bin tl ye anca fiyat çıkabilecek.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-30.03.2016-sondur-277397785/detay

aynı kasa ibiza vardı kuzenimde. performansı ve yakıt tüketimi gayet başarılıydı söylediklerine göre. hiç kullanmadım o yüzden bilemiyorum tabi diğer olaylarını

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bu donanima bu km kasa dizaynı alınabilirliği yüksek bir araç gibi geldi bana mert...

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kasa ibiza benimde bir tanıdığımda vardı.1.6 lt motor.O da bana küçücük araba nasıl bu kadar yakıyor diyordu.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı ahmet38

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yakıttan bahsetmişken hemen bir karşılaştırma paylaşayım.

benim 1.2 tsi dsg octi karma olarak performanslı kullanımda 6.7 yakıyor. 15000 kmde.

arkadaşım jettası da aynı 1.2 tsi dsg 9.2 yakıyor (sakin kullanım). araba bu arada 8000 km de daha.

jettanın 200 kg daha ağır olduğunu unutmayalım. yani her halukarda octi daha az yakar.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
40 bin tl yi geçmeyecek dizel araç bakıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;571555
40 bin tl yi geçmeyecek dizel araç bakıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-acil-satilik-274087942/detay/
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!