škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara ekibi buluşma yapmayı düşünüyomu ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: İky0606;551531
Hiç fena olmaz çok kalın giyinmek lazım bide tabi bu senenin ayazı daha bi ayaz sanki :)

Kar yağarsa hem ortam güzel olur hem yumuşamış olur hava aslındq

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;551532
Kar yağarsa hem ortam güzel olur hem yumuşamış olur hava aslındq
Kardeşim karlı buluşmalar süper oluyor. Artık  skoda audi seat vw buluşmalarının tamamına katılacağım kardeşim. Zaman bulursam eksiksiz! Superb ile pek gezme fırsatım yoktu. Buluşmaları bekliyorum [emoji108] [emoji1]

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gonzales;551551
Kardeşim karlı buluşmalar süper oluyor. Artık  skoda audi seat vw buluşmalarının tamamına katılacağım kardeşim. Zaman bulursam eksiksiz! Superb ile pek gezme fırsatım yoktu. Buluşmaları bekliyorum [emoji108] [emoji1]

Vay Ferhat abim de burdaymış :) abi başım gözüm üstüne herzaman beklerim seni biliyosun :)

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;551552
Vay Ferhat abim de burdaymış :) abi başım gözüm üstüne herzaman beklerim seni biliyosun :)
Eywallah kardeşim  . Forumda yeni octi rs kullanan varmı biliyormusun? Cc ve Rs arasında kaldım bu ara

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gonzales;551553
Eywallah kardeşim  . Forumda yeni octi rs kullanan varmı biliyormusun? Cc ve Rs arasında kaldım bu ara

Yok abi yeni rs alan 2-3 kişi vardı alınca kayboldukar ortalıktan

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;551554
Yok abi yeni rs alan 2-3 kişi vardı alınca kayboldukar ortalıktan
Yeşil bir tane var satılık trabzonda. Ama asıl mavi vardı çok meraklandım , aracımı satmayıncada yapamadık çılgınlığı nasip bakalım. Yalnız cc tsi da çok ilgimi çekiyor. Vergisi ucuz lpdi flnda oluyor hayırlısı

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gonzales;551555
Yeşil bir tane var satılık trabzonda. Ama asıl mavi vardı çok meraklandım , aracımı satmayıncada yapamadık çılgınlığı nasip bakalım. Yalnız cc tsi da çok ilgimi çekiyor. Vergisi ucuz lpdi flnda oluyor hayırlısı

Abi cc daha mantıklı rsi alsan satamazsın. Ccnin bi piyasası var en azından

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;551556
Abi cc daha mantıklı rsi alsan satamazsın. Ccnin bi piyasası var en azından
Ya benim öyle takıntım yok biniciyim kupon araba çok seviyorum. Nerdeyse eşsiz oluyor aracın.

R harfide cezbediyor olabilir [emoji1]

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gonzales;551557
Ya benim öyle takıntım yok biniciyim kupon araba çok seviyorum. Nerdeyse eşsiz oluyor aracın.

R harfide cezbediyor olabilir [emoji1]

Şey sorcam abi ben sana sadece cth cupralara mı lpdi takılıyo öyle demiştin sanki sen bana

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;551558
Şey sorcam abi ben sana sadece cth cupralara mı lpdi takılıyo öyle demiştin sanki sen bana
Cupralardamı soruyorsun? Tüm tsi tfsi  motorlara takılabiliyor. Marka model farketmeksizin

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gonzales;551559
Cupralardamı soruyorsun? Tüm tsi tfsi  motorlara takılabiliyor. Marka model farketmeksizin

Anladım abi dün de ben bi fabia rs e takas teklif ettim bakalım sahibi düşüneyim dedi olursa bi lpdi tsi da benden çıkacak gibi[emoji23]

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;551560
Anladım abi dün de ben bi fabia rs e takas teklif ettim bakalım sahibi düşüneyim dedi olursa bi lpdi tsi da benden çıkacak gibi[emoji23]
Fabia rs gtidan daha güzel. Benim sıralamam ibiza cupra , rs , gti dır hep. Rs in  4 kapı olması çok iyi . Lpdi ile bütünleşirsin aracına . Yalnız stepne yerine simit tüp koymak için akünün önde olması gerek. Yani stepne kalkınca yerin tamamen boş olması gerek

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gonzales;551561
Fabia rs gtidan daha güzel. Benim sıralamam ibiza cupra , rs , gti dır hep. Rs in  4 kapı olması çok iyi . Lpdi ile bütünleşirsin aracına . Yalnız stepne yerine simit tüp koymak için akünün önde olması gerek. Yani stepne kalkınca yerin tamamen boş olması gerek

Bakalım abi adam baktı beğendi gibi ibişi de hayırlısı rengi falan etiket ama fabişin[emoji23]

Çevrimdışı Gonzales

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;551562
Bakalım abi adam baktı beğendi gibi ibişi de hayırlısı rengi falan etiket ama fabişin[emoji23]
Allah gönlümüze göre versin Eminim

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Gonzales;551563
Allah gönlümüze göre versin Eminim

Aynen abicim amin :)