škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeni araç teslim süresi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gercekefe

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
selam, octavia 1.6 TDİ DSG Elegance almayı düşünüyorum. Bayi ile anlaştıktan sonra teslimat süresi ne kadardır? kaç ay / gün bekleniyor sipariş verilen il önemli mi süreyi etkiler mi?:confused:
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2015, 22:52:31 Gönderen: gercekefe »

Çevrimdışı gercekefe

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ayrıca A4, A5 ve A7 kasa farkı mı nedir anlamadım? skodanın sitesinde de bulamadım?

Çevrimdışı m@hm@

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
2013'den sonrası a7 kasa oluyor önceleri a4-a5 diye gidiyor,teslimat süresi araç bayide varsa 2-3 gün sürüyor

Çevrimdışı um1t

• Octaviarnus
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün iş yerine vardıgımda cadde üzerine park ediyordum aracı. bi amca bitiverdi camın dibinde daha arabayı söndürmedim bile. bi noluyor dedim içimden. araca bakıyor, dedim herhalde çok beğendi. bi kaç soru sordu fln. Kendisinin 2015 yetisi varmış, oğluda octavia alacakmış. Mersnde Adanada yok diyor. Hatay'a felan sorcaz diodu. Araç peynir ekmek gibi satıyor maşallaah. Temmuz başına doğru teslimat tarihi veriyorlar sanırım..

Çevrimdışı gercekefe

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün iki araç arasında kaldım bana yardımcı olursanız memnun olurum.
1-Skoda 1.6 TDİ Style Beyaz Octavia 17'' Jant. Krom cam kenarlı. 90.600 tl bayide hemen teslim.
2-VW Jetta 1.6 TDİ Highline Beyaz. hız sabitleyici, geri görüş kamera, sunroof, anahtarsız giriş 99.500 tl, 44. hafta (ekim sonu) teslim.

acil yardım için yorumlarınızı bekliyorum. çok teşekkür ederim. bu akşam karar vermem gerekiyor

tanışma bölümünde yazmıştım ama yanlış yere yazmış olabilirim diye buraya da yazdım kusura bakmayın.

Çevrimdışı nural

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
gercekefe slm arac bayide mevcutsa teslim süresi maksimum 2 gündür ama işlemlerin sabahtan başlatırsan akşama teslime etme süresi de mevcut genelde 2. gün öğelen teslim alabilirsin ama ellerinde yoksa araç, sipariş verdikten 8 hafta içerisinde bayiden teslim alabilirsin ..

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadasim gumruge gelen bir araci ayni gun cikardi tanidiklari vardi gumrukte beklemesine bile sabredemedi arac ulkemize girdigi gibi trafik islemleri es zamanli tamamlandi. Ama ben bayideki arabayi 2gunde alabildim plaka ayarlayamadigim icinde araya hafta sonu girdi. Jettaya aldiginiz fiyat net olmamakla beraber ekim sonuna kadar gelecek tüm zamlari size yansitacaklar. Yalniz fiyatlar yuksek geldi. Avekten haziranda sifir eski super b yi 94e veriyorlardi en fullunu

Çevrimdışı Referee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben pazartesi işlemlere başladım salı vekalet verdim bugün sabah 10 da aldım aracı eğer ellerindeyse 3 güne veriyorlar

Çevrimdışı Guneralp

• SUPERB III
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
ben Göztepe Erya bayisinden aldım, sabah 9:30 da gidiyorsunuz aracı saat 2 de veriyorlar. Gerçekten çok farklı bayiler arasındaki fark.
Saygılarımla.

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Adana da öyle 3 te pazarlık bitti 5 te plâka taktık

Çevrimdışı gercekefe

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
herkese hayırlı olsun. kazasız belasız sürüşler dilerim. Ben de 9 eylül de İstanbul'da hazır bir araç olduğunu getirtebileceklerini öğrendim. kabul ettim. Bugün 16 eylül de teslim aldım. Araç: Octavia 1.6 TDİ style 110 beygir, şeker beyazı, sunroof + 17" Teron jant + karartılmış arka camlar + krom cam çitası.
ön park sensörü ve geri görüş kamerası da olsun isterdim ancak en az 2 ay beklemem gerekecekti ve fiyat garantisi yoktu. herkese  iyi forumlar.