škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sis Farı Montaj Tavsiyesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar Skoda Rapid aracıma sis farı takıcam hatta sis farı ve sis farı kapaklarını aldım. Ancak montajı ne şekilde yaptırsam karar veremedim. Bizim araçta kablo tesisatı hazırlığı varmı? Yok ise Tesisat için orjinal bir kablo alıpmı kullanmalıyım yoksa gerek yokmu elektrikçinin çekiceği tesisat yeterli olur mu? Ayrıca bildiğiniz üzere far anahtarı sissiz, sizce sisli far anahtarımı almalıyım(kodlama, beyinden hat çekilme vs.gerekirmi?) veya geri sise mi bağlattırıyım, yada ekstra ayrı bir anahtarmı alıyım. Bilgi ve tecrübelerinizi aktarırsanız sevinirim, cevaplarınız için teşekkür ederim şimdiden, iyi forumlar.

Çevrimdışı BARADA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam farları nerden aldınız. Bende rapid sb aracıma almayı düşünüyorum, link varsa özelden atarsanız sevinirim

Çevrimdışı Hydra

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
aliexpress te gündüz ledli sis farı yapmışlar rapid modelleri için onu görmüştüm oda sis farı için alternatif olabilir

http://tr.aliexpress.com/item/LED-Guiding-light-Car-Styling-DRL-For-Skoda-Rapid-sedan-2013-2014-Daytime-running-lights-High/32254642524.html
« Son Düzenleme: 20 Mart 2015, 12:58:33 Gönderen: Hydra »

Çevrimdışı egeadam

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Hydra;503480
aliexpress te gündüz ledli sis farı yapmışlar rapid modelleri için onu görmüştüm oda sis farı için alternatif olabilir

http://tr.aliexpress.com/item/LED-Guiding-light-Car-Styling-DRL-For-Skoda-Rapid-sedan-2013-2014-Daytime-running-lights-High/32254642524.html

hiç parlak görünmüyor, çoğu resmi akşam çekmişler DRL gündüz göz alan parlaklıkta olan bir lambadır. bu ürün gece bile sadece kendini aydınlatıyor gibi

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sis farı olmayan arabada tesisatı da olmaz, far anahtarı, role, soket ve kablo alınıp, döşenmesi gerek.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı BARADA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam bu verdiğiniz linkteler benim araca uyarmı tam olarak

Çevrimdışı yusufkiymazaslan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ben orjinal sis aldım özlem volkswagen diye yazarsanız google'dan sayfaları çıkıyor oradan aldım

Çevrimdışı g-rider

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
eğer tesisatı elektrikçi yapıp geri sise bağlarsa çokta efektif olmaz bence, ürün amacından sapmış olur
ben golf6 aracımda orjinal olarak alıp servise taktırmıştım, far anahtarı ile birlikte, daha sonra öğrendim ki orjinal kablolar ile orjinal tesisat çekilirse kodlama ile statik dönüş farı özellikleri de geliyor
bilgilerinize