škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Vee Sonunda SuperB Gündüz Farına LED (RESİMLİ)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anamarina

• az kaldı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı vaskonx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;419460
Şahsen ben beğenmiyorum o uygulamayı, çok eğreti duruyor. Hangi araçta gördüysem beğenemedim. Gündüzde belli etmiyor zaten kendini, gecede yanyana sıralanmış noktalardan oluşan çizgi gibiler. Şahsen önermem, ama tabi siz bilirsiniz
Aynen size katılıyorum. Yeni Passatta nokta led sistemi var ve güzel durmuyor. Led sistemini Audi iyi beceriyor şimdi de yeni Octaviada ve Seat Leon da var çok hoş duruyorlar. Garip olan vokswagen hiç bir modelinde yok sanırsam. Birde arkadaşlar bu yeni octaviadaki özelliklerin çogu Yeni Passatda yok. Bende ocyavia D sınıfı Passat ile aynı sınıfta.
O bir Skoda, O bir dev, Octavia A5  

:polis:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: vaskonx;419497
Aynen size katılıyorum. Yeni Passatta nokta led sistemi var ve güzel durmuyor. Led sistemini Audi iyi beceriyor şimdi de yeni Octaviada ve Seat Leon da var çok hoş duruyorlar. Garip olan vokswagen hiç bir modelinde yok sanırsam. Birde arkadaşlar bu yeni octaviadaki özelliklerin çogu Yeni Passatda yok. Bende ocyavia D sınıfı Passat ile aynı sınıfta.
cenk bence yanılıyorsun,o tv de tanıtımı yapılan octi özel sanırım zira o araç otoshow amaçlı gibi.Çeklerin kendi ülkesindeki birçok özellikler buraya gelmiyor.ayrıca donanımsal açıdan değil de şase olayından dolayı segment farklılıklarından oluşuyor kategoriler.octi için d segmenti olarak sahibinden.com da ekli.yoksa olsa olsa octi c+ denebilir.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı vaskonx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fenomen;419565
cenk bence yanılıyorsun,o tv de tanıtımı yapılan octi özel sanırım zira o araç otoshow amaçlı gibi.Çeklerin kendi ülkesindeki birçok özellikler buraya gelmiyor.ayrıca donanımsal açıdan değil de şase olayından dolayı segment farklılıklarından oluşuyor kategoriler.octi için d segmenti olarak sahibinden.com da ekli.yoksa olsa olsa octi c+ denebilir.
Peki Superb ve Passatta aynı şasi uzunluğu yok fakat Türkiye de ikisinede D segmenti diyorlar anlamadım gitti..:kork2:
O bir Skoda, O bir dev, Octavia A5  

:polis:

Çevrimdışı meltor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Powolper;361229
Ampul ün yuvası uymaya bilir ? Hata verebilir.

Gerçi bu cümleden hata vermediği anlamı çıkartılabilir ancak; ayrıca açıkça ifade olarak göremediğim için emin olmak istedim; Arıza lambası yakmaz heralde değilmi sözkonusu CREE 5W/7W Led ?

Ve aşağıdaki linkte görebileceğiniz  üründen sipariş vermek üzereyim, doğru ürünmü ?

http://www.dhgate.com/new-1156-ba15s-cree-q5-dc12v-30v-car-led/p-ff8080813df8c7ee013e1b135a8114a3.html#s1-20-1

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Ürün doğru, 1156 kodu tamam zira.

Ama arıza lambası işi ayrı bir dünya  :)

Çevrimdışı meltor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;432034
Ürün doğru, 1156 kodu tamam zira.

Ama arıza lambası işi ayrı bir dünya  :)

Mesela sizin araçta yandımı arıza lambası ?

Benim aracım 2011 Fabia 1.2 Ambiante Dinamik.

Aynı soruyu "Powolper" ve "bahtsız fabia"da cevaplayabilir...

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
irfan hocama katiliyorum.  zaten irfan hocam arastirdi durumu. sikinti yok.

Çevrimdışı cecman

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bende taktım cree ledlerden fakat farları yakınca tam sönmesi gerekirken  hafif sönük yanıyorlar cree ledler aynı problemle karşılaşan oldumu

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı meltor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Taktığım Cree Ledlerin yaklaşık 2 haftalık bir kullanımdan sonra yanmadığını fark ettim.
Araçta arıza lambası da yanmıyor ancak neden yanmadıklarını anlamış değilim.
Daha önce bu tip bir durumla karşılaşan oldu mu?
Muhtemel sebebi ne olabilir?