škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

park sensörü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar octaviaya daha üç dört yıl binmeyi düşünüyoruz.bende madem daha binecez o zaman bir şeyler yapayim dedim spoiler geçiyor aklimdan ama boyum kısa 1,70 octaviada normalde arkayi zor görüyorum spoiler olunca hiç göremem.zateen park sensörü niyetim vardı.hb de baktım 30 tl ye bile var acaba onereceginiz bir marka var mı?veya şu özellikleri olan diye
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Spoileri kesinlikle taktır derim çok fark ettiriyor.Park sensörünüde forumdan birisi satıyordu ona bi bak istersen :)

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sahibindende gördüm bi ara 19 tl ye sadece mesafeli 25 tl ye sadece sesli niyetlendim almaya ama bi türlü kısmet olmadı aklımda ama bi o birde otomatik kararan dikiz aynası kışa doğruda yağmur sensörü alcam :) full+fulll olcam :D bu arada montaj içinde 30-50 tl alıyorlar ama eliniz yatkınsa siz takabilirsiniz
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2011, 16:25:54 Gönderen: serkan35 »
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sitede satilano gördüm ama hb de alışveriş listemizde var kalabalık onun arasına birdeleme park sensörü alacam buekranlilar nasıl sizce?montajinida kendim yapacam.hatta biraz daha para biriktirip kameralı mi alsam o nasıl olur.birde serkan abi ayna ve sensor nasıl oluyor eğer onlarda olursa bizim elegance al sana business
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
uğur ayna senin araçta vardır büyük ihtimalle iç dikiz aynanda arkadan gelen aracın ışığını kesiyor böylece arkadan gelen ayarsız çakma xenonlu araçlar gözünü almıyor ki eğer senin araçta yoksa bile nette bulabilirsin 150 tl civarındadır ama çıkmacı hurdacı tanıdığın varsa 20 tl ye bile alırsın

far ve yağmur sensörleri satılıyor toplam 70 tl gibi bir fiyatı var

ben park sensörünü sadece sesli alman taraftarıyım sonuçta ekrana bakarak kullanmayacan ya sesini duyman yeter sende aynaları kontrol edersin bu esnada ayrıca kameralı için içeri birde ekran alman lazım buda gereksiz bence
« Son Düzenleme: 18 Nisan 2011, 17:56:14 Gönderen: serkan35 »
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
abi far sensorunü gördüm ama yağmur sensorunü nereden bulabilirim ciddi ciddi düşünüyorum.ama yorumlarda bakiyorum pek randımanlı değil diyorlardı.sen hiç sonradan takilmisini gördün mü?birde ben kararan aynayı dış zannettim ama bizim arabadaki  icerdeki de karardigini zannetmiyorum.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bence far ve yağmur sensörü gereksiz. farı zaten araca biner binmez açıyorum ki bence gündüz de açılması gerekir. yağmur sensörü ise haddinden fazla hızlı çalısıyor bnce pek randımanlı değil sadece sollamaya fln çıkarken kendiliğinden hızlanıyor o güzel :)

Çevrimdışı Sertan_c

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
konuşanı boşver, olur olmadık yerde şimdi ağzından bişey kaçırır moral bozar :)
tonlama, şive, ses tonu neye benzer nasıldır? belki de saçma sapan bişeydir bilinmez..
maksat amaca hizmet etsin. sadece "bazırlı" (ne güzel çevirmişler türkçe ye) olan daha işlevsel, düz ötmeye başladı mı 30-40 cm kaldığını bilirsin, kafan rahat... sağda solda gereksiz ekran kablo kalabalık vs hiç gerek yok bence. ses zaten gereken herşeyi anlatıyor...

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;220728
abi far sensorunü gördüm ama yağmur sensorunü nereden bulabilirim ciddi ciddi düşünüyorum.ama yorumlarda bakiyorum pek randımanlı değil diyorlardı.sen hiç sonradan takilmisini gördün mü?birde ben kararan aynayı dış zannettim ama bizim arabadaki icerdeki de karardigini zannetmiyorum.

daha önce nette kullananları montaj yapanları gördüm acelen yoksa kışa doğru ben yapmayı plamlıyorum o zaman iyi yada kötü diyebilirim ama kararan ayna otomotiv sektörürün bulduğu en büyük icatlardan biri benim için

park sensörü konusunda kesinlikle sadece öten modeli tavsiye ederim
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
matkaba baktım begenmedim skill veya bosch alacam park sensorunude sipariş ettim.arabaya aklimdan iki yeni proje geçiyor biri ort kapisinada fitil(orjinali bozulmadan kapiya uyumlu yapabilirsem)yol sesini azaltmak için birde havuz paspas ama havuzu koltuk hizasina kadar olacak halıflexin alıp kesip biçecem.tabi hepsi lys sonrasına.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı eRay

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben geçen sene BİM den 40 tl ye konuşandan aldım
kendim taktım  gayet memnunum...