škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Herkese Merhaba

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı acrep

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Selam Arkadaşlar,

Bende Yeti 1.6 TDI Greenline alarak aranıza katılmış oldum.
Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.
Bu forumdan çok faydalanacağımdan eminim, şimdiden çok teşekkürler
Kadir Ekrek

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldin Kadir arkadaş! Güle güle kullanırsın inşallah.

Ben de yeti greenline almaya niyetliyim. Yeti'yi neden seçtiğini, satın alırken başından geçen hoş veya nahoş hadiseleri, sıra bekleyip beklemediğini, nerden ve kaça aldığını, ilk izlenimlerini, donanımını(active, ambition, elegance) filan yazarsan çok makbule geçer. Fotoğraf da isterük!

Çevrimdışı acrep

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;442420
Hoşgeldin Kadir arkadaş! Güle güle kullanırsın inşallah.

Ben de yeti greenline almaya niyetliyim. Yeti'yi neden seçtiğini, satın alırken başından geçen hoş veya nahoş hadiseleri, sıra bekleyip beklemediğini, nerden ve kaça aldığını, ilk izlenimlerini, donanımını(active, ambition, elegance) filan yazarsan çok makbule geçer. Fotoğraf da isterük!

Öncellikle hoşbulduk diyeyim herkese...

Daha önce 1998 Passatım vardı, ama iki üç yıldır aklım hep Yetideydi, hem dizaynından dolayı hemde vw grubundan olması dolayısıyla (passattan öncede golf 2 ve 3üm vardı yanı hep VW gittim)...
aracı Ankara AND tan aldım ve alırken çift renk olduğu halde hiç sıra beklemedim, aynı gün aldım diyebilirim nerdeyse. Araba çift renk (beyaz - siyah) ve Ambition donanımlı olarak anahtar teslim 57 küsür aldım...
Arabayı alırken hoş hadiseler olarak çeşitli klasik hediyeler ( t.seti, paspaslar vs.)  ve komik bir plaka hikayesini sayabilirim. Nahoş olan tek şey ki bunu burdan sizlere de sormak isterim, rusatta renk olarak sadece beyaz yazması (oysaki bana beyaz siyah yazılacak denmişti).
cift renk olan Yeticiler  ne yazıyor ruhsatınızda, bir problem yaşar mıyım?      

fotoğraf ve ilk izlenimler daha sonra aktarırım. (daha önce yani 20 yıldır hiç dizel araç kullanmadım şu an biraz zorlanıyorum)

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: acrep;442595
Öncellikle hoşbulduk diyeyim herkese...

Daha önce 1998 Passatım vardı, ama iki üç yıldır aklım hep Yetideydi, hem dizaynından dolayı hemde vw grubundan olması dolayısıyla (passattan öncede golf 2 ve 3üm vardı yanı hep VW gittim)...
aracı Ankara AND tan aldım ve alırken çift renk olduğu halde hiç sıra beklemedim, aynı gün aldım diyebilirim nerdeyse. Araba çift renk (beyaz - siyah) ve Ambition donanımlı olarak anahtar teslim 57 küsür aldım...
Arabayı alırken hoş hadiseler olarak çeşitli klasik hediyeler ( t.seti, paspaslar vs.)  ve komik bir plaka hikayesini sayabilirim. Nahoş olan tek şey ki bunu burdan sizlere de sormak isterim, rusatta renk olarak sadece beyaz yazması (oysaki bana beyaz siyah yazılacak denmişti).
cift renk olan Yeticiler  ne yazıyor ruhsatınızda, bir problem yaşar mıyım?      

fotoğraf ve ilk izlenimler daha sonra aktarırım. (daha önce yani 20 yıldır hiç dizel araç kullanmadım şu an biraz zorlanıyorum)

Ayrıntılı açıklama için sağol. Ben de ambition'la elegance arasında gidip geliyorum. Seçiminiz güzelmiş; beyaz gövdeli yeti'ye siyah tavan çok yakışıyor! Yeti'cilerden çift renk/ruhsat konusunda gelecek yanıtları merakla bekliyoruz.