škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Boya hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba bu yıl başında arabanın sol tarafını sürttüm kasko firmam anlaşmalı servise götürürsem poliçeniz bozulmaz dedi bende tamam dedim bin pişman oldum sol taraf komple boyandı ama böyle rezillik olmas neyse şimdi sol arka kapı etek bölümünde akıntı ve sol arka çamurlukta üst tarafında vernik atılmamış yrım bariz belli şimdi sorum şu pasta cila veya boya koruma gibi işlemlerle bu hatalar düzelirmi yoksa illa boyamı yapılmalı

Çevrimdışı goktasoktay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Öncelikle geçmiş olsun. Ben olsam, boyayı yapan yere götürüp, hatalarını düzeltmelerini isterdim. Daha önceki bir aracımın tamponunu sanayide boyatmıştım. 6 ay gibi bir sürede boyanın atan yerleri oldu. Götürdüm, gösterdim, tüm tamponu yeniden boyamıştı usta ücretsiz. Aracınızı boyayan yer kaskodan parasını aldı, bedava yapmadı sonuçta o tamiratı ve siz o boya yüzünden kaskoya fazla para ödeyeceksiniz nihayetinde. Düzeltmek zorundalar bence.
Sonnot: Kaskonuzu yenilerken, yetkili servis-orjinal parça ile tamirat maddesinin olduğundan emin olun. Böylelikle bu tür sorunlarla karşılaşma olasılığınız düşer.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: goktasoktay;657481
Öncelikle geçmiş olsun. Ben olsam, boyayı yapan yere götürüp, hatalarını düzeltmelerini isterdim. Daha önceki bir aracımın tamponunu sanayide boyatmıştım. 6 ay gibi bir sürede boyanın atan yerleri oldu. Götürdüm, gösterdim, tüm tamponu yeniden boyamıştı usta ücretsiz. Aracınızı boyayan yer kaskodan parasını aldı, bedava yapmadı sonuçta o tamiratı ve siz o boya yüzünden kaskoya fazla para ödeyeceksiniz nihayetinde. Düzeltmek zorundalar bence.
Sonnot: Kaskonuzu yenilerken, yetkili servis-orjinal parça ile tamirat maddesinin olduğundan emin olun. Böylelikle bu tür sorunlarla karşılaşma olasılığınız düşer.

boya yapan yer kaç defa denedi bir türlü düzeltemede bende kendim yaptıracapım bu arada kasko özellikle orjinal parça ve yetkili servis ekletiyorum ilk defa kasko firmasını dinleyeyim dedim kaskom bozulmasın dedım keşke dinelemez olsaydım

Çevrimdışı goktasoktay

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Anladım. Kötü denk gelmiş o zaman. İş bilmeyenin işini düzeltmek uğraştıracak. İnşallah içinize sinecek şekilde yapacak bir usta bulursunuz.

Çevrimdışı yusuf28

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: goktasoktay;657501
Anladım. Kötü denk gelmiş o zaman. İş bilmeyenin işini düzeltmek uğraştıracak. İnşallah içinize sinecek şekilde yapacak bir usta bulursunuz.

geçen gun skoda bostancı servıse erel gıttım tam yamyam cıktılar telefonda parça bası boya fıyatını sordum 350 tl dedıler bende gıttım yuz yuze konusım dedım boya ustası can bey geldı sol arka camurluk,sol arka kapı,sol on kapı,son on camurluk bırde on tampan 2500 tl dedı nasıl yanı dedım bana telefonda 350 tl dedınız sımdı 500 tl dıyorsunuz dedım ıste cok ıs var araba dedı bende ok dedım cıktım daha sonra yıne o eskı servısı aradım durumu anlattım oda rs servısınden randevu aldı komle yaptırıcam dedı ısımın arkasındayım dedı 07.09.2020 tarıhınde rs maltepe servısıne goturecegız ınsallah bu sefer yapabılırler yoksa sıkıldım artık :(