škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Su akıtma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Musti565

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba rahatsiz ediyorum foruma uye oldum mesaj atamiyorum o yuzden size bir soru sorucam fabia 3 aracim var on cama şu döküyorum kaputu actigimda en dipte alimünyum folyo nun olduğu yerde şu direk kaputun dibinden aşağı akiyor altta kablolar filanda var bu normal mi teşekkür ederim

Bir arkadaş bana mesaj atmış sizle paylaşıyorum

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
normalde ön camın alt kısmındaki plastik parçanın tahliye deliklerinden aşağı akması lazım. bu tahliye delikleri tıkandığı için su gitmiyor ve taşma yaparak akıyor. uzun bir bisiklet fren teli bulun, bununla tahliye deliklerini sokarak açmaya çalışın.

Çevrimdışı Demir34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Hocam sağol cvp için arabadan fazla anlamıyorum ama deniyecem olmadı yarin bi ustaya göstereyim

Çevrimdışı Demir34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Skoda servisine goturdum herhangi bir sorun olmadığını daha oncede böyle sorun diye gelenler olduğunu fabia larin böyle dizayn edildiğini soyledi

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Demir34;656787
Skoda servisine goturdum herhangi bir sorun olmadığını daha oncede böyle sorun diye gelenler olduğunu fabia larin böyle dizayn edildiğini soyledi

hiç şaşırmadım. klima sorununa bile normal diyen cahil servistende bu beklenirdi.

Çevrimdışı Demir34

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;656791
hiç şaşırmadım. klima sorununa bile normal diyen cahil servistende bu beklenirdi.

Herkeste aynı problem olunca adam da normal diyor sorun servisten ziyade skodadan olmasin

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: SinirliSürücü;656791

Ne gibi bir sorun yaşadın Furkan

Çevrimdışı SinirliSürücü

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: smtcglr;656793
Ne gibi bir sorun yaşadın Furkan

klimadaki hışırtı ve su sesi. forumun %80 ninde var

Çevrimdışı GTIGOKHANNN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Aracin tasarimi ile alakali ama yasadigin sorun degil su tahliye yollarin temiz. Ben bayii ve yetkili serviste yonetimdeyim burda aracında sorun var diyen coluk cocugun akliyla is yapma bence. Bu arada aracin kapi tahliye deliklerine bak fitillerden iceri hafif su almiyorsa o kanallarinda acik demektir.

Çevrimdışı GTIGOKHANNN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Klimanda hisirti varsa sogutma suyunu arac sicakken hafif ac basincini al kapagi tekrar sık. Iceride sesin kesilecegini goreceksin

Çevrimdışı Blue Rapid

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda Rapid de aynı tasarıma sahip, arıza vs değil anlattığınız vaziyet.
Aracı sıfır aldığımda benimde dikkatimi çekmişti servis elemanına göstermiştim detaylı anlatmıştı suyun gider yolunu.

Çevrimdışı Madmax16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Musti565;656754
Merhaba rahatsiz ediyorum foruma uye oldum mesaj atamiyorum o yuzden size bir soru sorucam fabia 3 aracim var on cama şu döküyorum kaputu actigimda en dipte alimünyum folyo nun olduğu yerde şu direk kaputun dibinden aşağı akiyor altta kablolar filanda var bu normal mi teşekkür ederim

Bir arkadaş bana mesaj atmış sizle paylaşıyorum

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı sorunu 1-2 ay önce bende fark ettim. Aslında hiç aklıma gelmezdi böyle birşey. Bu normal değildir onu başta söyleyim. Bende şöyle fark ettim silecek deposunu boşaltıp içine yeni yazlık su koyuyordum benzinlikte. Önceki suyu boşaltmak için silecekleri çalıştırdım baya sonra kapıtu bir açtım be göreyim şıp şıp damlıyor hemde aracın beyninin yakınına. Hemen gittim servise sorun tahliye boruları değildi suyun tahliye borularına gitmeden önceki aktığı yerde 1-2 delik var orlardan kablo geçiyor o deliklerinde su sızdırmaması için hertarafı yalıtım silikonuyla kaplı ordan akıtıyormuş. Yeni silikon sıktılar araç 1 gün kaldı kuruması için sonra düzeldi. Ücrette almadı servis. Büyük ihtimalle fabrikasyon hatalı bir durumdu. Büyük zararlar çıkmadan halloldu

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Madmax16;657712
Aynı sorunu 1-2 ay önce bende fark ettim. Aslında hiç aklıma gelmezdi böyle birşey. Bu normal değildir onu başta söyleyim. Bende şöyle fark ettim silecek deposunu boşaltıp içine yeni yazlık su koyuyordum benzinlikte. Önceki suyu boşaltmak için silecekleri çalıştırdım baya sonra kapıtu bir açtım be göreyim şıp şıp damlıyor hemde aracın beyninin yakınına. Hemen gittim servise sorun tahliye boruları değildi suyun tahliye borularına gitmeden önceki aktığı yerde 1-2 delik var orlardan kablo geçiyor o deliklerinde su sızdırmaması için hertarafı yalıtım silikonuyla kaplı ordan akıtıyormuş. Yeni silikon sıktılar araç 1 gün kaldı kuruması için sonra düzeldi. Ücrette almadı servis. Büyük ihtimalle fabrikasyon hatalı bir durumdu. Büyük zararlar çıkmadan halloldu

Dediğiniz yerin fotoğrafını paylaşabilirmisiniz