škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kasko mini onarımı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
detailingte konusunu açtım fakat birde aile içinde sorayım dedim. Fikirleriniz neler

Bu çizik

mavi ile işaretli olan çizikler

yani daha detaylı olarak

bu iki köşe fakat o ince boya çatlağına işlem yapmayacaklar galiba. bu parçalar için 3 mini hakkımı götürecekler.

fakat ben kırmızı ile işaretlediğim bölgeyi yaptırmak istedim. değeri düşer deyip vazgeçirdi beni biraz. siz ne dersiniz.

bi hakkımıda camdaki taş izi için kullanacağım hatta yaparlarsa birde oto kokusunun yaptığı tahribatı giderseler çok iyi olur :)

ne çok hata var araçta valla çok batıyor gözüme..
kısaca 4 onarım hakkımı hangi bölgeler için kullanayım.

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
mini onarım aldatmaca, o tampondaki için 2 hakkını bile kullanabilirler.  belli bir alanı limit alıyorlar.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mustklc;468316
mini onarım aldatmaca, o tampondaki için 2 hakkını bile kullanabilirler.  belli bir alanı limit alıyorlar.

araca bakıldı 3 hakkım gidiyor toplamda ama kararsız kaldığım nokta. arka tampon zaten komple boyanacak oldu. yapılıyorsa bagaj kapağını yaptırayım. kalsın diğerleri. rötuşu bende yapabilirim sonuçta

bu konuda düşünceleriniz neler. değer kaybı, nasıl duracağı vb...

Çevrimdışı ahmet1221

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu konu benimde aklıma çok takılıyor ama yaptırınca da ruhsata işlenir mi? yani 10cm ye kadar olan çiziklerde diyor benim kaskomda. eğer boya falan yapılınca işlenirse değeri illaki düşer boyalı araba diye. ama benimde gözüme batıyor o yerler

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ahmet1221;468366
arkadaşlar bu konu benimde aklıma çok takılıyor ama yaptırınca da ruhsata işlenir mi? yani 10cm ye kadar olan çiziklerde diyor benim kaskomda. eğer boya falan yapılınca işlenirse değeri illaki düşer boyalı araba diye. ama benimde gözüme batıyor o yerler

Hocam hangi sigortaya ait kaskonuz? bazı küçük sigortalar hasar kaydı açıyor ve tramere işliyor. Bunun nedeni de seneye hasarsızlık indirimini diğer sigortalar uygulamayacak sadece kendi şirketinizin verdiği teklifi kabul edeceksiniz. Değerinin düşmeside cabası.

2 Karış için değer düşmez ama kayıt olmaması iyi olur bence.

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben 2 kere mini onarımdan tamponda lokal boya yaptırdım. herhangi bir kayıt olmadı. tramere geçmedi. hasarsızlık indirimim de bozulmadı. tamponlarladakileri yaptırın bence. bagaj kapağındaki ne de katlanın derin. bagaj kapağını boyatmanız değerini düşürür. tampondaki boyaya laf edecek adama da aracınızı satmayın. zira ölmüş eşek arıyordur nalını mıhını sökmeye. tampondaki boyaya takılmayın