škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

klima çalışırken..

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Klima çalışırken motordan farklı bir ses geliyor. Öncelikle şunu belirteyim bu sesi çok seviyorum.  :) Otobüsleri ve yolculuğu çok severim. Bu ses bana o anı anımsatıyor. Hani otobüslerden gelen ufak inilti var ya işte o..  tek sorun acaba bu ses bir sorun yaratır mı ? belkide normal bir ses için forumu meşgul ediyorum ama bu sesi çok seviyorum. :D

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ses nedir bilmicem ama aractan gelen farklı bi ses seven insan görmek güzel bence sorun yoksa kurcalatma sen sesinle mutlusun belli:) çok belli ise video falan çeksen burdaki arkadaşlar daha çok yardımcı olurdu hocam

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: exitus;467169
ses nedir bilmicem ama aractan gelen farklı bi ses seven insan görmek güzel bence sorun yoksa kurcalatma sen sesinle mutlusun belli:) çok belli ise video falan çeksen burdaki arkadaşlar daha çok yardımcı olurdu hocam

hocam otobüs yolculuğu yaptıysanız. hani yokuş aşağıya giderken tatlı bir mırıltı oluyor ya buda aynı ses. klimayla alakalı ama nedenini çözemedim sadece arıza yapmasından korkuyorum. otobüs nereye otomobil nereye değil mi :) video eklemeye çalışırım teşekkürler.

Çevrimdışı exitus

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
hatırladım o sesi çok yolculuk yaptım otobüsle sen genede ses kaydı veya video al normal deil benim araçta ses yok

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İşin garibi geçen sonbahar yetkili servis expertizinde klima vs. Sorunsuz diye not düşülmüştü

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aynı sesi bende çok seviyorum:D Sanki kaput altında 2.0 bir motor varmış gibi hissediyorum.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Klima çalışırken fan çalışıyor aynı anda o sesi demiyorsunuz dimi

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Otobüslerdeki retarder in sesi sanırım, benim arabada uğultu ile inilte arası bir ses var ilk günden beri...rahatsız etmiyor
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)