škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

tavan aydınlatma, kol dayama ve paspas

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
tavan lambasını satan dükkanı biliyorum. oto audi yıldız çıkmacılar sitesinde büyük bir VW mezbaanesidir. kafalarına göre fiyat verirler. arka silecek kolu sorduğumda önce motoruyla veririm 140 dedi sonra 120 olur dedi ısrar ettim kol lazım sadece dedim 50ye veririm dedi 25tl ye sıfırını almıştım silecek kolunun :D kime neyi tuttururlarsa artık.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;456217
tavan lambasını satan dükkanı biliyorum. oto audi yıldız çıkmacılar sitesinde büyük bir VW mezbaanesidir. kafalarına göre fiyat verirler. arka silecek kolu sorduğumda önce motoruyla veririm 140 dedi sonra 120 olur dedi ısrar ettim kol lazım sadece dedim 50ye veririm dedi 25tl ye sıfırını almıştım silecek kolunun :D kime neyi tuttururlarsa artık.

hocam inşallah verecekler o zaman 15 tl ye :) sahibindenden  mesaj attım olmazsa yarın arayıp alacağım onu :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
15TL makul bir fiyat aslında bazen böyle mantıklı işler de yapabiliyorlar :) sıfır parçayada başlamışlar anladığım kadarıyla

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;456203
Hocam siz 90 tl lik olandan kullanmıştınız değil mi banada o ürün güven verdi

kol dayamayı mı soryorsunuz? 40 lıraya almıstım ben.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;456230
kol dayamayı mı soryorsunuz? 40 lıraya almıstım ben.

40 tl mi çok iyi ya nereden almıştınız

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İrfan hocamın yaptığı şekilde arka koltuk aydınlatmayı bende şu şekilde yapmıştım. Bagaj lambasını oto çıkmacıdan 15 tl aldım. Tavan kesim işlemi için yeni maket bıçağı ile önceden lambanın kalıbını çıkartarak dikkatli şekilde yapılmalı. Ufak bi hesap hatası 500 tl demek.
formundaki link şu
http://skodaturkey.com/showthread.php?t=17944&page=4&highlight=tavan+aydınlatma

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ixir;456239
İrfan hocamın yaptığı şekilde arka koltuk aydınlatmayı bende şu şekilde yapmıştım. Bagaj lambasını oto çıkmacıdan 15 tl aldım. Tavan kesim işlemi için yeni maket bıçağı ile önceden lambanın kalıbını çıkartarak dikkatli şekilde yapılmalı. Ufak bi hesap hatası 500 tl demek.
formundaki link şu
http://skodaturkey.com/showthread.php?t=17944&page=4&highlight=tavan+aydınlatma

linkini verdiğim ürüne ulaşabilirsem hemen işe koyulacağım. forumda yaptıklarınız fikir vermişti zaten böyle bir ürün ile orjinal verimlilik yakalanabilir 3 kademe ayarı olacak 15 tl çok makul bir fiyat engin hocamın yaptığı gibi bir işçilik çıkarabilirim umarım. sizinkilerde çok kullanışlı tek kötü tarafı konum ayarı yok.
hatta ledlerle birde pedal aydınlatması düşünüyorum bunu yakmak içinde ana lambanın 0 konumundan olan hatla çalışmasını sağlayacağım. şu ürünleri bir toparlasam detaylı bir şekilde fotolarla anlatırım hocam. gerçi bayağı örnek var aslında

Çevrimdışı ixir

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;456241
linkini verdiğim ürüne ulaşabilirsem hemen işe koyulacağım. forumda yaptıklarınız fikir vermişti zaten böyle bir ürün ile orjinal verimlilik yakalanabilir 3 kademe ayarı olacak 15 tl çok makul bir fiyat engin hocamın yaptığı gibi bir işçilik çıkarabilirim umarım. sizinkilerde çok kullanışlı tek kötü tarafı konum ayarı yok.
hatta ledlerle birde pedal aydınlatması düşünüyorum bunu yakmak içinde ana lambanın 0 konumundan olan hatla çalışmasını sağlayacağım. şu ürünleri bir toparlasam detaylı bir şekilde fotolarla anlatırım hocam. gerçi bayağı örnek var aslında

kolay gelsin:tmr:

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;456232
40 tl mi çok iyi ya nereden almıştınız
Gittigidiyor dan almıştım 2008 di sanırım...Piyasada da sonradan 35 liraya gördüm, aynı kaliteydi, çin işi yani...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2008 den bu yana fiyat artmıştır muhtemelen
bu arada tavan lambası kalmamış çifti 40 tl yi geçmemek kaydıyla böyle birşey bulabilirseniz paylaşır mısınız arkadaşlar

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar hepsiburada yaptı yapacağını. kol dayama olarak farklı marka ve renkte ürün göndermişler gerçi renk olarak koltuklarla uysada konsol rengi tutmadı. Ürünü armrest marka göndermişler önce armster anladım şaşırdım ama değilmiş. Ürün yazılan özelliğinden de farklı şimdi geri iade yapacağız bakalım