škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

tavan aydınlatma, kol dayama ve paspas

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
forumda bir arkadaş yapmış fabia 1 e onu örnek alarak bende yapayım dedim fakat sipariş vermeden önce size bir danışayım.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-3b0947291b-tavan-lambasi-130983573/detay/

bu ürün hem uygun geldi hemde gayet şık passatın lambasıymış. bu lambayı uygularken döşeme kesilecek fakat döşemeyi kestikten sonra hemen kapı üstündeki bölmeye sığar mı çünkü arkası çıkıntılı kurtarmayabilir gibi geldi.

http://www.hepsiburada.com/liste/volkswagen-golf-4-98-04-arasi-siyah-araca-ozel-kolcak-seti/productDetails.aspx?productId=otelf16387&categoryId=20036491&navq=categoryid%3d20036491%26fh_view_size%3d12%26fh_sort_by%3d-order_stock_attribute_pl%252c-ranking_cocktail_bestseller%26fh_secondid%3dotelf16387%26fh_lister_pos%3d4%26fh_location%3d%252f%252fcatalog01%252ftr_TR%252f217722%253e%257bvolkswagen%257d%252f217723%253e%257bgolf%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631_253574%257d%252fcategories%253c%257bcatalog01_60002705_2147483631_253574_20036491%257d%26fh_refview%3dlister

bu üründe golf 4 ün kolçağı demirci bir abimize kaynakla özel ayak yaptıracağım. sadece malzemenin kalitesini bilmiyoruz o yüzden tereddütteyim tek aklımı çelen özelliği ise ürün açıklamasında yazan kuvvet testlerinden geçmiş olması

bir diğer seçeneğimde havuzlu 3d pas pas orjinali için 95 tl dediler fakat ayak dinlendirme için dili falan yok. yan sanayisi için yine başka bir serviste 125 tl dediler. yan sanayi ürünü bu galiba
http://www.otoaksesuarci.com/urun/bod-skoda--fabia-2007-sonrasi-3d-havuzlu-paspas/q?urunid=461&modelid=159

umarım reklam olmamıştır :)

250 tl lik bir bütçe ayırdım ve aracıma bunları yapmak istiyorum
evet arkadaşlar sizler ne dersiniz :)
« Son Düzenleme: 16 Ocak 2014, 09:17:45 Gönderen: **SEMİH** »

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kolçak ve tavanlambası için uygulamalar var üye atölyesinde. hatta ben de aynı kolçaktan taktım. tabi bazı tadilatlarım oldu kolçakta. eger sağlam bir ayak desteği yaparsanız işinizi görecektir. zira ben üstüne abanabiliyorum. paspas işine gelince yetkili servisten alacağınız orjinal paspasın zemine sabitlenmesini sağlayan halıya geçireceğiniz vidaları var ve çok iyi iş görüyor. yan sanayı dediginizin sabitleme vidası yok ve sürekli hareket edecek ve canınızı sıkacaktır.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu lambadan ben de sağ ve sol olmak üzere 2 adet taktım, döşemeyi oymadan once arkasına bakın tabii ki,
kol dayamayı da aynı üründen kullandım, 2008 de yapmıştım, hâla sorun çıkarmadı...
Paspasları servisten aldım, uyumlu denilenleri önermem, orjinal daha iyi...

« Son Düzenleme: 16 Ocak 2014, 14:58:29 Gönderen: Engin E »
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı anarche

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Orjinal lambalar biraz pahalı geldi. galiba bu da orjinal ama fiyatı uygun o yüzden bu ürünü düşünüyorum. Servis iki tane tavan el tutma yerine 81 tl deyince orjinalden korkar oldum :) arkadaşlar yorumlarınız için teşekkür ederim kolçağı ve lambaları biran önce alacağım. Kolçak hakkında forumda çok bilgi karmaşası var. tavsiyeleriniz için sağolun. Servise uğradığımda da paspasları alırım artık.  Siz nereden almıştınız tavan lambalrını yada orjinalin fiyatını bliyor musunuz

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben hurdalıktan aldım, bir golf 4 ün içinden sökmüştüm, 2 sine 25 tl almıştı hurdacı...

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;456163
Ben hurdalıktan aldım, bir golf 4 ün içinden sökmüştüm, 2 sine 25 tl almıştı hurdacı...

Bu adam sizcede çok ucuza satmıyor mu bu soru işareti var ama bir tane ile deneyelim baklım sonuç ne olacak.

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Kol dayamayı modacar dan golf 4 için olanını alabilirsiniz 80 tl civarı bi fiyatı var paspaslarıda yüce otodan ekim ayında 60 tl ye almıştım orjinal paspaslarda piyasadakiler pek uymuyor haberiniz olsun

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;456180
Bu adam sizcede çok ucuza satmıyor mu bu soru işareti var ama bir tane ile deneyelim baklım sonuç ne olacak.
Tanesine 50 lira diyerek başladı, ben de bu parçanın özel bişey olmadığını, çıksam yan dükkandan da alabileceğimi falan söyleyerek, malı kötüleyerek, biraz da sevimli görünerek çiftini 25 e kadar indirttim...
 Hurdacılar sıfırından fazlasını istiyor genelde...bilmeyene, pazarlık etmeyene maalesef kazık oluyor tabii...Birçok ihtiyacımı Ankara-Atisan'da buluyor ve alıyorum ben...

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;456186
Kol dayamayı modacar dan golf 4 için olanını alabilirsiniz 80 tl civarı bi fiyatı var paspaslarıda yüce otodan ekim ayında 60 tl ye almıştım orjinal paspaslarda piyasadakiler pek uymuyor haberiniz olsun

Hocam modacar a pek güvenmiyorum. Tıkırtı yaptığını duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum. Yüce otoya sorayım paspas fiyatını belki kargo ile gönderirler. Bursadaki servisin fiyatları pahalı geliyor nedense.

Çıkma aklıma geliyor ama netten alışveriş rahat be hocam sanayi ile uğraşmak istemiyorum dediğiniz gibi tutturabildiklerine istedikleri fiyattan satıyorlar bende olmaz diyip çıkamayanlardanım :)

Çevrimdışı adnan58

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: 09fabia;456193
Hocam modacar a pek güvenmiyorum. Tıkırtı yaptığını duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum. Yüce otoya sorayım paspas fiyatını belki kargo ile gönderirler. Bursadaki servisin fiyatları pahalı geliyor nedense.

Çıkma aklıma geliyor ama netten alışveriş rahat be hocam sanayi ile uğraşmak istemiyorum dediğiniz gibi tutturabildiklerine istedikleri fiyattan satıyorlar bende olmaz diyip çıkamayanlardanım :)

Modacardan aldım ben gayet iyi ilk başlarda gıcırtı yaptı ama sonra söktüm ve bastım silikonu içine ses mes kalmadı ayrıca verdiğin linkteki ürünle modacardaki aynı ürün zaten iyi incele yanılma..

Çevrimdışı muallim45

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
modacar bu aralar iyice zırvaladı arkadaşlar ne sitesinde düzgün çalışıyor nede telefona bakanlar, zaten açmıyorlar açıncada savmak istiyorlar 4 tane mail attım cevab bile yazmadılar
2020 Karoq 1.6 TDI

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Modacar geçen sene onlardan aldığım far ampulünü 1,5 ayda teslim edebildi, telefon, e-mail falan kullanmıyorlar sanırım... o zaman taşınma bahanesi bulmuşlardı bana...

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: adnan58;456196
Modacardan aldım ben gayet iyi ilk başlarda gıcırtı yaptı ama sonra söktüm ve bastım silikonu içine ses mes kalmadı ayrıca verdiğin linkteki ürünle modacardaki aynı ürün zaten iyi incele yanılma..

Alıntı yapılan: muallim45;456199
modacar bu aralar iyice zırvaladı arkadaşlar ne sitesinde düzgün çalışıyor nede telefona bakanlar, zaten açmıyorlar açıncada savmak istiyorlar 4 tane mail attım cevab bile yazmadılar

Aynı ürün değil bence ürün açıklamaları farklı kuvvet dayanım testleri var en azından 10 tl de fark :)

En son ilk yardım seti aldım içinde eksikler vardı o yüzden güvenemiyorum.

Çevrimdışı **SEMİH**

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;456200
Modacar geçen sene onlardan aldığım far ampulünü 1,5 ayda teslim edebildi, telefon, e-mail falan kullanmıyorlar sanırım... o zaman taşınma bahanesi bulmuşlardı bana...

Hocam siz 90 tl lik olandan kullanmıştınız değil mi banada o ürün güven verdi