škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Suberb Active Arka park kamera takılabilir mi?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı skoda fun

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar suberb active aracımda görsel destekli arka park var, bunu kameralı geri parka çevirme şansımız var mı?

Yapan varsa bilgi verebilir mi?

Çevrimdışı Sultan.Baybars

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
biz bunu konuştuk swing ekransa olmuyor bolora ise fiyatı 300 tl ile 400 tl ile oluyor

Çevrimdışı ERDAL.T

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Sultan.Baybars;637473
biz bunu konuştuk swing ekransa olmuyor bolora ise fiyatı 300 tl ile 400 tl ile oluyor

style donanımda bolero var bildiğim kadarı ile.peki bolero ekrana kamera takılması için ön göğüsün (ekran kısmının)sökülmesi mi gerekiyor yoksa arka tampona kadar tesisatı çekilmiş  durumdamıdır.saygılarımla

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ERDAL.T;637846
style donanımda bolero var bildiğim kadarı ile.peki bolero ekrana kamera takılması için ön göğüsün (ekran kısmının)sökülmesi mi gerekiyor yoksa arka tampona kadar tesisatı çekilmiş  durumdamıdır.saygılarımla
Takip

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara vag store dan style 8 inch aracım için 650 TL fiyat almıştım. Daha uygun fiyat alan veya yaptıran var mı acaba?

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ERDAL.T;637846

ön göğüs derken sadece multimedyanız sökülüyor oda arkasında bağlantı yeri var ona ulaşmak için ve böylece kablo çekilip bağlanıyor

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;637855
Ankara vag store dan style 8 inch aracım için 650 TL fiyat almıştım. Daha uygun fiyat alan veya yaptıran var mı acaba?

istanbulda 400 tl fiyatlar ben 300 tl kadar indirmişdim ama benim araca uygun değil

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Malesef Ankara'da vag store Ali Delen usta alternatifsiz görünüyor. Son bir indirim aldım 550-600 civarına montaj ve kodlama dahil yaptıracağım. 2,5-3 saat sürecekmiş montaj

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=13525]fairfight[/MENTION]

Montaj sonrasını resimli olarak görmek isteriz.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=15299]erharp32[/MENTION] Tabi ki. Yarın 10 da gidiyorum yaptırmaya. Montaj sırasında da montajdan sonra da fotoğraflar çekerim. Konu açıp paylaşırım bir fikir sahibi olursunuz :)

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün taktırdım kamerayı. Gitmişken sisleri de led yaptırdım dayanamadım :) Akşam fotoğraflarla bir konu açarım ordan sorularınızı iletebilirsiniz.

Çevrimdışı kaan22

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fairfight;637895
Bugün taktırdım kamerayı. Gitmişken sisleri de led yaptırdım dayanamadım :) Akşam fotoğraflarla bir konu açarım ordan sorularınızı iletebilirsiniz.

Açtığınız konunun linkini atar msınız?
Active aracınızdaki ekran 5inç miydi 6,5 mi? 8 mi?
Bende yaprırmak istiyorumda yardımcı olursanız sevinirim

Çevrimdışı fairfight

• Superb Driver
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
[MENTION=16834]kaan22[/MENTION] Henüz konuyu açamadım dışardaydım dün akşam. Bugün akşam ya da en geç yarın superb3 başlığı altına bir konu açarım :) Aracım style. 8 inch ekran var aracımda. Ne sorunuz olursa açacağım konudan yardımcı olmaya çalışırım tabi ki.