škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Araçlarınıza neler yaptınız ve neler yapmak istersiniz.

sudege · 462 · 180782

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;638170
Kusura bakmayın bilmediğimden soruyorum, sonradan iç ambşyans aydınlatması yaptırılıyor mu, aracım style paket eğer böyle birşey var isr düşünebilirim maliyeti nedir.

Rica ederim ne kusuru.. Yapılabiliyormuş, ben de yeni öğrendim. Elazığ Skoda servisinde çalışan elektrik ustası yapıyor hem de. 200₺ civarına malolacak, beyaz led yaptıracağım. Örneklerine baktım, gayet güzel olmuşlardı. Ben de yaptırınca buradan paylaşırım mutlaka..

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
file:///C:/Users/ccc/Desktop/IMG_1104.jpg[/IMG]
« Son Düzenleme: 24 Mayıs 2018, 21:21:28 Gönderen: quiet50 »

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chesteren;638167
bugün iç aydınlatmaları beyaz led yaptıracağım.. kısmetse bir aya da ön göğse ambiyans yaptırmayı düşünüyorum.

iç aydınlatma normalde ne renk ? Bugun 2018 style gördüm iç aydınlatmalar sarıydı , satış danışmanı zaten sarı style pakette dedi .

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mojaverock;638192
iç aydınlatma normalde ne renk ? Bugun 2018 style gördüm iç aydınlatmalar sarıydı , satış danışmanı zaten sarı style pakette dedi .

Bendeki Active paket ve sarı renkli.. Led yaptıracağım, aracın genel iç ışık rengi beyaz çünkü, homojen dursun istiyorum. Normalde dün lede çevirecektik fakat zamanlama uyuşmadı, en yakın zamanda onu yaptıracağım. Bir sonraki aşama da ambiyans olacak inşallah.

Çevrimdışı ERDAL.T

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chesteren;638206
Bendeki Active paket ve sarı renkli.. Led yaptıracağım, aracın genel iç ışık rengi beyaz çünkü, homojen dursun istiyorum. Normalde dün lede çevirecektik fakat zamanlama uyuşmadı, en yakın zamanda onu yaptıracağım. Bir sonraki aşama da ambiyans olacak inşallah.

ben de style aracıma servis de ilk alırken sarı olan iç aydınlatmaları beyaz yapabilirmiyiz diye sormuştum.bana "beyaz renk veren ampuller(led)ile  sarı ampullerin dirençlerinin farklı olduğu bu nedenle beyaz yaparsak kısa devre olur dışarda taktırmanız durumunda garanti kapsamından çıkabilir"denilmişti.

Çevrimdışı mojaverock

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
benim araç style ,beyaz led var .Bende aksine beyaz ışık sevmiyorum ne evde ne arabada . Birde anahtarsız çalıştırma olmadan ambians aydınlatma olamayacağı ikisinin bir paket olduğunu okumuştum . bende anahtarsız çalıştırma yok ambians var . Aracı bu şekilde olan var mı ?

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chesteren;638180
Rica ederim ne kusuru.. Yapılabiliyormuş, ben de yeni öğrendim. Elazığ Skoda servisinde çalışan elektrik ustası yapıyor hem de. 200₺ civarına malolacak, beyaz led yaptıracağım. Örneklerine baktım, gayet güzel olmuşlardı. Ben de yaptırınca buradan paylaşırım mutlaka..

Yetkili serviste mi yaptırıyorsunuz hocam, resimleri de bekliyoruz teşekkürler

Çevrimdışı cenk_139

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar istanbulda iç ambiyans aydınlatmayı yaptırabileceğimiz yer var mıdır, bilgisi olan arkadaşlar paylaşabilir mi. Yetkili servisler sonradan yapabiliyor mu bu işlemi,aracım 2017 style paket.

Çevrimdışı erhun1988

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: quiet50;638150
Yukarıda saydığım tüm işlemler için 4 bin TL vereceğim.
Cam çıtaları 1.000 TL

Hocam yaptırdınız mı resim bekliyoruz. Özellikle çıtanın birleşme noktalarını yakından çekebilirseniz memnun oluruz

Çevrimdışı chesteren

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: cenk_139;638263
Yetkili serviste mi yaptırıyorsunuz hocam, resimleri de bekliyoruz teşekkürler

Evet yetkili servisteki elektrik ustasına yaptıracağım fakat yetkili servis nezdinde değil, tamamen ustanın kendi el becerisi ve insiyatifi ile yapılacak. Daha önceden de yapmıştı, görselleri de oldukça iyiydi. Kısmetse bir aya kadar yaptırmayı düşünüyorum, yaptırır yaptırmaz da resimleri paylaşacağım :)

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erhun1988;638267
Hocam yaptırdınız mı resim bekliyoruz. Özellikle çıtanın birleşme noktalarını yakından çekebilirseniz memnun oluruz

Çıtaların birleşim yeri orjinali gibi durmuyor malesef resim konusunda yardıma ihtiyacım var galiba beceremedim.

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ckeskin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Güle güle kullanın. Pedalları da mı servise taktırdınız? Aliexpress te satılan pedallar sanırım.

Çevrimdışı quiet50

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ckeskin;638340
Güle güle kullanın. Pedalları da mı servise taktırdınız? Aliexpress te satılan pedallar sanırım.

evet hepsi birlikte yapıldı