škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb III Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı idereli45

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bozkan38;632399
Aracı stop edip tekrar kontağı açınca göstergede ne olduğunu yazar. Silecek suyu bitmiş olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim ama araç 200 km.de silecekleri hiç çalıştıramadım bile cam suyu sıfır araçta doldurulmuş şekilde verilmez mi?

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
car tuşuna basınca araç ayarlarından uyarınınn sebebi detaylı olarak görülebilir.

Çevrimdışı Kazimt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Herkese Merhaba
Otomatik fren prestij pakette opsiyon olduğu için taktırmak istedim. Bayi, sonradan taramıyoruz diye bilgi verdi. Bu sistemi dışarıdan yaptırabiliyor muyuz ve yaptırırsak sorun yaşar mıyız ?

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Kazimt;632625
Herkese Merhaba
Otomatik fren prestij pakette opsiyon olduğu için taktırmak istedim. Bayi, sonradan taramıyoruz diye bilgi verdi. Bu sistemi dışarıdan yaptırabiliyor muyuz ve yaptırırsak sorun yaşar mıyız ?

hiç düşünmeden ekletin derim.

Çevrimdışı dr_zafer

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba araçta şöyle bir çizik olustu bazı yerleri derin boyasız nerde nasıl halledebilirim istanbul avrupa yakasında yapabilecek yer var mı

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: idereli45;632400
Teşekkür ederim ama araç 200 km.de silecekleri hiç çalıştıramadım bile cam suyu sıfır araçta doldurulmuş şekilde verilmez mi?
prestij ise far lar acikken camlara su siktiysan farlarada sıkıyo ve oyle kullaniyoki sanki bir seferde 1 ltre siviyi bitiriyor.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
[MENTION=15799]dr_zafer[/MENTION] Pasta varsa sünger yardımıyla elinizle yedire yedire 3-5 dakika o bölgeye uygulayın abi derin harici yerler düzelecektir, kalan kısım fazla kalmazsa rotüş yaparsınız ben color n drive kullanıyorum idare eder fena değil ama videoları palavra o derece olmuyor:)

Çevrimdışı DOĞUSER

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar merhaba

dpf temizliği ile ilgili bir nokta var kafama takılan.
 Araç dpf temizliğini gizli yada gösterge panelinde uyarı lambasını yakarak yapıyor.
 Bu anlar da deniyor ki arabanızı atıyorum sabit 2500 devirde sürmeye devam edin, ancak ben iş yerine yada eve vardığım da bu dpf temizliği bitmemiş yada yeni başlamış oluyor, bende arabayı olduğu yerde 2.000 devirde sabit duracak şekilde gaz veriyorum.
 Sizce bu olduğu yerde gaz vermek ile yolda sabit hızla sabit devir ile gitmenin dpf temizliği esnasında arabaya faydası olması açısından bir farkı var mı??

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yol kat etmediğin için ortalama yakıt tüketimin artar.

Çevrimdışı ERDAL.T

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
herkese merhabalar.aranıza 2017 sıfır km.süperb style beyaz aracımla katılmış bulunmaktayım.aracımı iki gün önce 132.000 tl aldım.fiyat konusunda yorumlarınızı bekliyorum.saygılarımla

Çevrimdışı slmrkl

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Güzel günlerde kullanın.

Çevrimdışı ERDAL.T

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.iki gündür ne iyi etmişim de almışım diyorum kendi kendime

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: ERDAL.T;633276
herkese merhabalar.aranıza 2017 sıfır km.süperb style beyaz aracımla katılmış bulunmaktayım.aracımı iki gün önce 132.000 tl aldım.fiyat konusunda yorumlarınızı bekliyorum.saygılarımla

Hayırlı olsun,alan herzaman kazanır..

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ERDAL.T;633276

kazasız sürüşler dilerim. hayırlı olsun aracınız. güzel seçim

Çevrimdışı devrimozguro

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Far güncellemesi gelmiş bugün benim aracıma yaptılar 2 saat sürüyor