škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

0 KM Araç Tavsiyesi...

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı medcezir03

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Selamlar;
2014 Octavia 1.6 TDI DSG Elegance aracımı satıp 0 km bir araç almayı düşünüyorum.
LİMİT: 200.000-210.000 TL
Octaviada ki rahatlığı,genişiliği ve konforu aratmayacak Otomatik bir araç tavsiye eder misiniz bu fiyatlara kadar?
Şimdiden teşekküler.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sıfır olunca seçenek azalıyor ama sıfıra yakın kondisyonda 1.4 tsı audi a4 yada c serisi düşünülebilir.İlla sıfır olacaksa superb yada passat düşünülebilir.SW takıntısı yoksa SW daha güzel olur.

Çevrimdışı Batistuta

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
geçmişken bir üst sınıfa geçmeli bence. Superb 1.6 TDI CR 120 PS DSG Prestige olabilir yada yakıt sorun değilse 1.4 tsi.

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gene ayni tavsiyeyi vereyim. Bu fiyalra 2. Elde 0km.kondisyonunda prem markalar alinir.

Aradaki farki uzun sure kullaninca anlarsiniz. 200bin bandinda w205 mercedes veya f30 f10 bmw bakilabikir. Genis hacim icin f10 daha mantikli olur

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Bir superB kullanıcısı olarak. Sıfır bir SuperB Prestige 1.6 DSG çok iyi gider.
En önemlisi sizin isteğiniz tabiki kafanızda başka marka olabilir , kalbinizden gönlünüzden geçen vardır. Naçizane tavsiye ederiz :)

Çevrimdışı Dilaver KAPLAN

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: medcezir03;634994
Selamlar;
2014 Octavia 1.6 TDI DSG Elegance aracımı satıp 0 km bir araç almayı düşünüyorum.
LİMİT: 200.000-210.000 TL
Octaviada ki rahatlığı,genişiliği ve konforu aratmayacak Otomatik bir araç tavsiye eder misiniz bu fiyatlara kadar?
Şimdiden teşekküler.

Yılbaşından itibaren bu soruya ben de cevap arıyordum. Gelen öneriler, 2019 Octavia' yı beklemek yönünde..