škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

fabia mı satmaktan vazgeçtim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2005 95000 deki HTP ye bayi takas için 13000 verince ben de onların Rapid 1.2 sine 25000 verdim...:):):) anlaşamadık, Fabia 1 e devam...
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Ugur A.

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: hetepe;445024
2005 95000 deki HTP ye bayi takas için 13000 verince ben de onların Rapid 1.2 sine 25000 verdim...:):):) anlaşamadık, Fabia 1 e devam...
Çok iyi yapmışsın.:D

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sporcu44;438822
2004 skoda fabia special arabamı sahibinden com aracılığıyla satmaya kalktım istediğim fiyatı veren olmadı aslında çok da istemedim 17 bin e vericektim bugun itibariyle satmaktan vazgeçtim 4 adet  michelen lastik aldim 560 tl yarin da triger seti değişimi bogaz kelebegi temizliği baskı balata bakımı yaptiracagim (serviste)  bogaz kelebeği ve de triger değişimi bir yerde sordum 500 tl ye olur dedi her şey için de yarın servis buna yakın fiyat verirse servise yaptiracagim başimdan geçenleri anlatmak istedim sadece iyi geceler dilerim fikirlerinize açiğim saygıdeğer skoda kullanıcıları

ben niye görmedim onu hiç ya. abi ilan numarası falan varsa bi bakabilir miyim?

Çevrimdışı Fabia919

• Skoda\'sına bağlı yaşayan.
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: biHEmta;438830
hislerimin tercümanı oldunuz kardeşler. bende 2 ay önce 2012 seat ibiza almak için satışa çıkardım 16.5 veren oldu vermedim. lastikler bende de mişlen bir sürü bakım masraf yaptım yok pahasına satmak istemiyorum. şimdi ise lpg problemi çıktı karşıma hergün bu servis senin o servis benim dolanıp durup millete para kaptırıyoruz. yok enjektörleri değiş yok beyni değiş sonuç yine hüsran yine hüsran. en son baktım olacak gibi değil lpg yi kapattım litresi 5 liralık dünyanın en pahalı benzininde biniyorum.  ne arabaymış arkadaş ocağıma incir ağacı dikti. keşke aldığım andan itibaren benzinde binseymişim. hiç değilse arızalarına verdiğim parayı benzine verir kafam rahat gezerdim.

abi seni ttakip ediyorum keske benm gibi yapsaydn suan 65 krş yakıyor yine biniyorum :D lpg değmesn motoruna yeter..:D sen benznde bin bakımını iyi tut buluştuğumzda sana bikaç teori verm o şeklde bin eğer o araba 30 35 krşa düşmezse bn bu işi bırakırım D:

Alıntı yapılan: sporcu44;439080
bugun itibariyle boğaz kelebeğini söküp temizlediler adaptasyonunu yaptılar triger set olarak değişildi firen hidrolik yaği konuldu balatlar kontrol edildi fren diskleri kontrol edildi toplam 650 tl verdim 8 taksit tek sorun kaldi arabam da şofor kapısı kilitlenmiyor manuel kilitliyorum diger 3 kapı otomotik kilitleniyor ama şofor kapisi kilitlenmiyor yarin kilitçiye götürüp onuda halledersem 3 yıl daha fabia kullanıcısıyım ama aklım toyota auris de kalmadi desem yalan olur 62 bin tl o kadar param olursa alicam:) artik

62 bn tl toyotaya verceksn D: abi bnce 2.el suberp bile alırsn ya ne aurisi :D senlerdr aynı motoru  kullanan bi model alcaksn  D:

Alıntı yapılan: sporcu44;438822
2004 skoda fabia special arabamı sahibinden com aracılığıyla satmaya kalktım istediğim fiyatı veren olmadı aslında çok da istemedim 17 bin e vericektim bugun itibariyle satmaktan vazgeçtim 4 adet  michelen lastik aldim 560 tl yarin da triger seti değişimi bogaz kelebegi temizliği baskı balata bakımı yaptiracagim (serviste)  bogaz kelebeği ve de triger değişimi bir yerde sordum 500 tl ye olur dedi her şey için de yarın servis buna yakın fiyat verirse servise yaptiracagim başimdan geçenleri anlatmak istedim sadece iyi geceler dilerim fikirlerinize açiğim saygıdeğer skoda kullanıcıları

benm Fabiam da triger zinciri var değişim işçilk dahl bi servste 600 tl dediler kendi Vw skoda ustam 300 tlye sen al bn 150 tlye takarım dedi :D bence aratr abi takst yapmışsın ama bidaha ole yerlere gtme sağlam temz bi usta bul