škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

6. nesil 3 serisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar sahibindende ilanlara bakıyordum ki ne göreyim.Yorum sizin.Bu kasa daha çıkmadı ki ilanını vermişler hemen :S

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-kibarlar-2012-3-20d-yeni-kasa-kisa-zamanda-kibarlar-da-73216529/detay/

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Açıklamada 3. aydan sonra diye not düşmüş :)

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Can

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İnşallah güncel 3 kasa gibi dar olmaz. He birde cam açma tuşlarını inşallah kmburumuz çıkmadan açabileceğimiz bir yere koymuşlardır :D
Onun dışında çok güzel araçtı,hele motoru.. Tasarım anlamında 5e çok benziyor hatta arkadan bakınca karıştırılabilir bile...

Çevrimdışı kerem61

• Twincharged Stratified in
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
10 numara araba ama parası onun parası değil.

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kerem61;318442
10 numara araba ama parası onun parası değil.

Temsili :D
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2012, 22:21:56 Gönderen: Fsı Turbo »

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu kasayı çok beğendim tasarımı harika olmuş.

3.28i - 2.0  245 hp motor seçeneğide koymuş BMW bu kasaya. Yakında ortalıkta şimdikinden daha fazla 3 serisi göreceğiz gibi :ok:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araştırmadım ama, eski kasadan daha bi büyümüş geldi gözüme. İlanı açınca sen nesin yaaa dedim :D
-------------------------------------------------

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araç gerçekten çok güzel bence.Önceki 3 kasalara göre daha büyük ve daha ağırbaşlı.İç tasarımı şimdinin 5 serisiyle aynı nerdeyse sadece ön konsolda ufak değişiklikler ver.Özellikle direksiyon simidi çok hoşuma gitti.Şimdiki 5 serisinden daha kalın direksiyonu var.Kısacası bence müthiş araba.

Çevrimdışı yarhasan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
güzel donanımlarla makul fiyat

60.000 euro ya rahatlıkla alınabiliyor ben sevdim tasarımda güzel

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
BMWnin sitesinde yeni kasanın fiyatlar var, bana çok uygun geldi seleflerine göre.115bine 320d alıyorsunuz.VW 140lık passatı 114e satmaya devam etsin..

Çevrimdışı Fsı Turbo

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;318519
BMWnin sitesinde yeni kasanın fiyatlar var, bana çok uygun geldi seleflerine göre.115bine 320d alıyorsunuz.VW 140lık passatı 114e satmaya devam etsin..

aaa şimdi baktımda harbiden 115 bin süper fiyat valla.

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok agresif bir tasarım olmuş, tek kelime ile harika.

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: dgn;318519

Paket olayınıda hesaba kattın demi :D çünkü o fiyata çok büyük olasılıkla halojen farlı bir 115 bin TL'lik araca binecen :D BMW'de Mercedes'de paketleri almadan hiçbir halta yaramıyor o araba :D ha motor var adı var şekli var ona eyvallah tabi :D 184 midilli kuvvetinde cihaz alıyorsun harika o kısmı tabi :D bir ara 3.20 D'ler de kampanya yapmışlardı, jant kapaklı halojen farlı hepsi, sahiplerine sor 10 tanesinden 9'u o kampanyadan aldığını söyler :D ama tabi ki şu fiyat durumunda BMW almak Passat gibi seçeneğe göre çok daha iyi, istersem boyasız versinler :D bizim gibiler için hiç sorun teşkil etmiyor elbette :D sanayide çakarız çin Xenon'ları çiçek gibi olur :D

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;318619
Paket olayınıda hesaba kattın demi :D çünkü o fiyata çok büyük olasılıkla halojen farlı bir 115 bin TL'lik araca binecen :D BMW'de Mercedes'de paketleri almadan hiçbir halta yaramıyor o araba :D ha motor var adı var şekli var ona eyvallah tabi :D 184 midilli kuvvetinde cihaz alıyorsun harika o kısmı tabi :D bir ara 3.20 D'ler de kampanya yapmışlardı, jant kapaklı halojen farlı hepsi, sahiplerine sor 10 tanesinden 9'u o kampanyadan aldığını söyler :D ama tabi ki şu fiyat durumunda BMW almak Passat gibi seçeneğe göre çok daha iyi, istersem boyasız versinler :D bizim gibiler için hiç sorun teşkil etmiyor elbette :D sanayide çakarız çin Xenon'ları çiçek gibi olur :D

Bilmez miyim abi 84bine zamanında E90 manuel klimalı merceksiz vs vs. araba satıyorlardı:D Arabanın fiyatı düşecekse arka koltukları felanda alsalar.Bi taşta iki kuş hem araba hafifler hemde fiyatı düşer:hanz::hanz: