škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2011 Skoda Octavia 1.6 TDİ Yol Bilgisayarı Hakkında Bilgi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı TRKaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
2011 Skoda Octavia 1.6 TDİ araba aldık. Yol bilgisayarında 100km ortalama yakıt yazmıyor hız göstermiyor. Bunları görünür hale nasıl getiririm. Birde sağ silecek kolunun üstünde kademeli bir tuş var(ses arttırma gibi) o tuşun görevi nedir ? Fazla soru sorduysam kusura bakmayın. İyi forumlar.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yol bilgisayarını tam bilmiyorum ancak bununla ilgili tuşa bastıkça ortalama, kalan, anlık tüketim gibi değerler sırası ile gelmesi lazım.

silecekte 4 tane çizik olan tuş var. kolu bir yukarı aldığınızda duraklamalı cam siler bu tuş ile duraklama arasındaki zamanı kısar veya acarsınız.

ayrıca foruma hoşgeldiniz diyelim tanışma bölümünden kendinizi tanıtırsanız memnun oluruz.
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2016, 19:23:29 Gönderen: mdindas »

Çevrimdışı TRKaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Peki orta göstergede Kaç km hız ile gittiğimizi nasıl ayarlarız izlediğim ger videoda var orta yol bilgisayarında aracın hızı yazıyor. Mesala 100km 120km şeklinde bunu nasıl ayarlarım.

Çevrimdışı izmirli öğretmen

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
direksiyon simidi sağ kolda yuvarlak dönen bir tuş var oradan ayarlayacaksınız basmanız onaylamak içindir siz cevirerek ayarlayacaksınız

Çevrimdışı ogulcanatmaca

• 1.6 TDI ELEGANCE
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
elegance donanımında direksiyon kolları üzerindeki tuşlardan o ayarlama yapılabiliyor ambiente donanımında özellik olarak var mı bilmiyorum ama silecek kolundaki tuşlardan üst yada alt tuşuna uzun süre basılarak menüye girildiğini okumuştum
OCTAVİA ELEGANCE 1.6 TDI CR