škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bolero'da Yeni Carplay Görünümü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı coxcomb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar selam, iPhone kullananlar yeni işletim sistemi sürümü olan ios 13'ü yüklemişse görmüşlerdir, yüklememiş olanlar için de ben ekliyorum. Müziği, haritayı ve harita favorilerini aynı ekranda görebiliyoruz artık.

Eskiden haritadan çıkıp müzik ekranına geçip isimleri öyle görebiliyorduk. Bu şekilde gayet kullanışlı olmuş. Bir de müzik ekranında artık albüm kapakları da gözüküyor ancak oranın fotoğrafını çekmeyi unutmuşum. :)

https://eksiup.com/p/wa146584zdj6

Çevrimdışı smtcglr

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Güzel olmuş ama müziği ve kişileri daha küçük yapabilirmiş aslında, ekranı ikiye bölmüşler resmen. Şu uygulamaları çoğaltmaları lazım ekran var telefon var sistem var ama bi türlü uyarlayamıyoruz

Çevrimdışı as8366

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
CarPlay
Tek bir ekranda müziklerinizi, dönüşlerinizi ve yeni akıllı Siri önerilerini gösteren yepyeni CarPlay Kontrol Paneli
Gününüzü görüntüleme, toplantıya gitme veya toplantıya telefonunuzdan katılma seçeneği ve toplantıyı düzenleyenle iletişime geçme özellikleri ile yepyeni Takvim uygulaması
Çin için Favoriler, Koleksiyonlar ve Kavşak Görüntüsü ile yeniden tasarlanmış Apple Harita
Favori şarkılarınızı kolayca bulmanız için Apple Music albüm resmi
Araba Kullanırken Rahatsız Etme artık CarPlay’de

Çevrimdışı KenanK

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Uzun yola çıkarken Android Auto yu kullanıyorum. Gerçekten çok büyük kolaylık. Harita, Spotify, Sesli asistan, gelen bildirimleri okuma gibi bir çok özellik için gayet iyi oluyor. Hem telefon şarj oluyor hemde her işi ekran çözüyor.