škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

peugeot 307 1.6 xs sw

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar araç ararken gözüme çarptı sizinde düşücelerinizi almak istedim
http://www.sahibinden.com/sahibinden_panoramik_cam_tavan_307_sw-50WQQaXQQ13901241WQQpXQQdisplayitem

ilanda görülen arac hoşuma gitti ama bilmem nasıl bir arac bilgisai olanlar varsa paylaşması yerinde olur sonra aracın tüketim olarak nasıl acaba merak ettiğim bu ilanda yazmış kişi ama ben pek güvenmiyorum bu yazılanlara onun için bilgilerinize ve tecrübelerinize güvenerek buraya taşıdım konuyu şimdiden cevaplarınız için teşekkürler

Çevrimdışı Mesdi

• ST Aile Ferdi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.seatclubturkey.com/plaka/plaka_olustur.php?text=34+UDD+63
Ben kullanmadim en azindan 307 yi kullanmadim ama hiç iyi duymadim.sorunlari oluyormuş.
2006 GOLF PLUS

www.hobi.forummum.com

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Pecolara hatta bütün fransızlara bir türlü ısınamadım.

Çevrimdışı emrtkn

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.etaelektromarket.com.tr
Döşemeleri iptal olmuş bunun iyice zor kurtulur onlar..
Peugeot'ların ben işçiliğini sevmiyorum.Bir arkadaşımda vardı 2005 307 hoşuma gitmiyordu.
Ama SW'leri Hatchback'lere göre iyi diye duydum.
Geçen haftalarda bir tanıdığım aldı 307 SW gayet memnun..
[SIGPIC][/SIGPIC]

Çevrimdışı uğur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
307 lerde hem sw hemde break modeli var ikiside station wagon fakat sw farklı ölçülere sahip ve minivan özellikleri taşıyor...yani rakipleri opel zafira vw touran falan....307 lerde çok sorun duydum....ama sw larladan sadece bir kişiden fazla yakıyor eleştrisi duydum.aslında fiyatına göre oldukça özellikli bir araç özellikle o cam tavan çok hoşuma gidiyor :) ayrıca bazıları 7 koltuklu bunların ve istendiği takdirde servisten koltukları takılabiliyor yerleri mevcut....ama sorun konusunda iyi araştırmak lazım birde daha düşük kmlerde araçlara bakmak daha avantajlı...

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
valla birde seat cordoba variolara baktım belki farklı standartta araçlar ama siz lsanız hangi araçtan tercih kullanırdınız

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2004 ve öncesi sorunludur genelde...

Makyajlı kasalar daha sorunsuzdur..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2002-2003 yıllarında bu aracın ( XS ) benzinli HB modelini kullandım.Ayrıca benim arkadaştada 2006 ( makyajlı ) model full premium HDI 307 SW var.Aracı çok iyi tanıyorum.Arkadaşımın aracı makyajlı kasa olmasına rağmen 3 kere debriyajı değişti.Ama onun dışında bi problem çıkarmadı gayette memnundu.Aracın ağırlığı fazla olmasına rağmen yakıtı iyidi ( dizel olduğu için olabilir ) benzinlisini pek bilmiyorum.Ayrıca hızlanması falanda fena değil o ağırlıktaki bir araç için.Benzinlisi daha iyi kaçar.Malzeme kalitesi ve işçilik kesinlikle bi VW group değil.Ama yeni kasa honda civic,  yeni kasa toyota corolladan falan daha iyi.Ortalamalarda diyelim.Cam tavan mükemmel gerçekten.İstendiği zaman elektrikli perdeyle kapatabiliyorsunuz.Koltukları konforlu.Bayada geniş bir araç.Arka diz mesafesi falan baya iyi.Araç full olduğu için herşey var.Cruise control, 6 havayastığı, cam tavan, 5'li cd changer, ön ve arka kol dayama, otomatik klima, sis farları vs vs.Ama ben bu arabaya para vermezdim.Çünkü hertarafı boyalı :) Ama temiz bir full SW ( makyajlı olursa daha iyi ) bulursanız kaçırmayın derim.
YAŞASIN PEUGEOT-SKODA KARDEŞLİĞİ...

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;12957
2002-2003 yıllarında bu aracın ( XS ) benzinli HB modelini kullandım.Ayrıca benim arkadaştada 2006 ( makyajlı ) model full premium HDI 307 SW var.Aracı çok iyi tanıyorum.Arkadaşımın aracı makyajlı kasa olmasına rağmen 3 kere debriyajı değişti.Ama onun dışında bi problem çıkarmadı gayette memnundu.Aracın ağırlığı fazla olmasına rağmen yakıtı iyidi ( dizel olduğu için olabilir ) benzinlisini pek bilmiyorum.Ayrıca hızlanması falanda fena değil o ağırlıktaki bir araç için.Benzinlisi daha iyi kaçar.Malzeme kalitesi ve işçilik kesinlikle bi VW group değil.Ama yeni kasa honda civic,  yeni kasa toyota corolladan falan daha iyi.Ortalamalarda diyelim.Cam tavan mükemmel gerçekten.İstendiği zaman elektrikli perdeyle kapatabiliyorsunuz.Koltukları konforlu.Bayada geniş bir araç.Arka diz mesafesi falan baya iyi.Araç full olduğu için herşey var.Cruise control, 6 havayastığı, cam tavan, 5'li cd changer, ön ve arka kol dayama, otomatik klima, sis farları vs vs.Ama ben bu arabaya para vermezdim.Çünkü hertarafı boyalı :) Ama temiz bir full SW ( makyajlı olursa daha iyi ) bulursanız kaçırmayın derim.

bu nasıl peki sizce sanırım bir üst versiyonu model bi düşük ama
http://www.sahibinden.com/2003_model_peugeot_307_sw_cam_tavan-77WQQaXQQ13888019WQQpXQQdisplayitem

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arac benimde hosuma gidiyor, temizi bulunursa neden olmasın?

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: teyo58;13045
bu nasıl peki sizce sanırım bir üst versiyonu model bi düşük ama
http://www.sahibinden.com/2003_model_peugeot_307_sw_cam_tavan-77WQQaXQQ13888019WQQpXQQdisplayitem

araçlar aynı donanım ( full ) olarak bir fark yok.Sadece model yılları farklı.Zaten bu SW' lerin iki donanım seviyesi var.Makyajsızlarda baz versiyon XR olarak geçer, full olanları ise pack olarak geçer.Bu vermiş olduğunuz ilanların ikiside pack versiyondur.Sadece mavi renkli olanın döşeme  ve konsol rengi özel olduğundan opsiyonel ücrete tabidir.Mavi olanda değişen yokmuş ama boya varmı sormak lazım.Onun haricinde kmsi dışında temiz gibi duruyor.Birde iç döşemesi o renk olan çok nadir 307 vardır.Makyajlılarda ise baz versiyon comfort, full versiyon premium pack olarak geçmektedir.2006 modellerde hem makyajlı hemde makyajsız kasa mevcuttur.

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: crash;13090
araçlar aynı donanım ( full ) olarak bir fark yok.Sadece model yılları farklı.Zaten bu SW' lerin iki donanım seviyesi var.Makyajsızlarda baz versiyon XR olarak geçer, full olanları ise pack olarak geçer.Bu vermiş olduğunuz ilanların ikiside pack versiyondur.Sadece mavi renkli olanın döşeme  ve konsol rengi özel olduğundan opsiyonel ücrete tabidir.Mavi olanda değişen yokmuş ama boya varmı sormak lazım.Onun haricinde kmsi dışında temiz gibi duruyor.Birde iç döşemesi o renk olan çok nadir 307 vardır.Makyajlılarda ise baz versiyon comfort, full versiyon premium pack olarak geçmektedir.2006 modellerde hem makyajlı hemde makyajsız kasa mevcuttur.

abi birkaç farklı özellik tıklanmış acaba sonradan mı yapılmış xenon farlar ve ön park sensörleri felan

Çevrimdışı crash

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: teyo58;13149
abi birkaç farklı özellik tıklanmış acaba sonradan mı yapılmış xenon farlar ve ön park sensörleri felan

Eğer sallamasyon tıklamamışsa, gerçekten varsa sonradan taktırmış.307' lerin full versiyonlarında bile xenon ve ön park sensörleri opsiyon listesinde bile yoktur.